Jesienny Rajd FSOAK

Ankieta: Zgłoś swój udział :
tak chcę wziąć udział w rajdzie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ciesze sie, że wiekszości podobała sie zabawa w rajdowanie. Zgodnie z umowa przygoruje itinerer na jakies 130 km po drogach dalekiej pólnocy. Za jakis tydzień gotowe beda papiery, a potem trzeba tylko przejechac trase i można jechać.
  
 
mam nadzieje, ze przyjmiesz pomoc kolegi z klubu???

p.s. wpadne do Was dzis wieczorem...
  
 
Ja jade na 100%. Kiedy ten rajd bedzie
  
 
Co do rajdu, to nie głupie,a nawet powiem że super sprawa.
Jechalem kiedyś w takim dośc rekraacyjnym, ale z itinererem. Zabawa przednia, bo nieraz PKP czytaliśmy z lewej, bo objechaliśmy nie tak jak trzeba było. Fajna zabawa, a co najważniejsze, nie czas się liczył. Przynjamniej nie był najważniejszy, przez co rajd był BARDZO bezpieczny.
Największy nacisk organizatorzy kładli na odpowiedzi na pytania, podczas przejazdu ( pilot musiał odpowiadać i czytać itinerer więc było utrudnienie ). Co odcinek były inne pytania, i czego innego dotyczyły np historii Polski, chemii, motoryzacji, z widoków 2 odcinki wcześniej.
Potem oczywiście liczyły się PKP, no i jakieś próby sprawnościowe między odcinkami. Tu się już liczyły każde ułamki sekund i każdy pachołek. Tak więc nawet ludzie ze słabymi samochododami mieli lepsze miejsca niż ekstra szybkimi.
  
 
No i taki rajd już mamy właśnie za sobą - V RAJD KANCIAKA - (post na forum), naprawdę świetna zabawa - potwierdzą to koledzy uczestniczący w nim ja byłem tylko obserwatorem i dzis bardzo żałuję że nie wystartowałem
  
 
Cytat:
2003-09-15 21:52:42, GDA pisze:
No i taki rajd już mamy właśnie za sobą - V RAJD KANCIAKA - (post na forum), naprawdę świetna zabawa - potwierdzą to koledzy uczestniczący w nim ja byłem tylko obserwatorem i dzis bardzo żałuję że nie wystartowałem



nie powiem, "a nie mowilem" )
mam nadzieje, ze nowo prganizowany rajd bedzie mial rzesze uczestnikow i wpisze sie na stale w kalendarz imprez.
  
 
Jestem chętny na 100% i mam nadzieję, że tym razem nic mi nie przeszkodzi.

Pozdrawiam
Michał
  
 
Impreza wyrabista - niezapomniane przezycie!

Dziekuje Skorze za nieomylny( ) pilotaz.
Trzecie miejsce jak na debiut to wiecej niz sie spodziewalem.

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Ja też chętnie pojadę a jeśli to będzie pod koniec października to jeszcze lepiej.
  
 
za tydzien testujemy z Korkiem trase - strzezcie sie

niestety w tym tygodniu wspoloraganizujemy rajd taksowek - czyli popularnego mercedesa trapeza.
Mam nadzieje, ze bedzie tak samo wesolo, jak na V Kanciaka...

p.s. podbijam watek przy okazji.
  
 
Juz dzis możemy oficjalnie zaprosić na Jesienny Rajd FSOAK.

Start 25 października (sobota) godz. 11:00 w Gdyni ze Skweru obok Oceanarium (Dar Pomorza) do przejechania trasa 133 km, w czasie ok 4 godz.

aby wziąć udział w rajdzie nie trzeba ponosic żadnych kosztów

ZAPRASZAMY wszystkich - nie tylko mieszkańców 3miasta

proszę potwierdzić w ankiecie udział w rajdzie
  
 
Ja bede wiedzial dopiero 23 czy bede mogl pojechac...ale jesli bede mogl to jade

Pzdr
  
 
Zaglosowalem na tak, ale poprosze o 1 lub 2 dodatkowe zestawy itinerow. A szukam pilota lub moge robic za pilota
  
 
Cytat:
2003-10-14 16:10:10, Skora pisze:
Zaglosowalem na tak,


I ja też
  
 
Obawiam sie, ze tym razem termin mi nie podpasuje niestety.

Adamus
  
 
Jadę na 100%
  
 
Cytat:
2003-10-14 16:10:10, Skora pisze:
A szukam pilota lub moge robic za pilota




Chętnie mógłbym robić za pilota ale po niedzielnej przejażdżce mam dosyć

Nie wiem czy pojadę w sobotę idę do pracy,nawet dzisiaj się zamieniłem na następny tydzień ale nic nie wiedziałem-akurat jak mam dostęp to strona nie działa
  
 
Ello...

Mam jedno drobne pytanie...

Jak ogolnie wyglada taki rajd?? To jest casowka?? Czy jest to bardziej forma rekreacyjnego "zwiedzania" polaczona z rywalizacja (ale wtedy raczej nie ma rywalizacji)??

Pzdr i z gory THX za odpowiedz...
  
 
Cytat:
Jak ogolnie wyglada taki rajd?? To jest casowka?? Czy jest to bardziej forma rekreacyjnego "zwiedzania" polaczona z rywalizacja (ale wtedy raczej nie ma rywalizacji)??



Dobrze myslisz, ale nie do konca.
W takim rajdzie na pierwszym miejscu stawiamy zabawe.

na drugim jest poprawnosc zadan do zrobienia/odczytania/znalezienia po drodze.
czas kazdy ma ten sam do przejechania - czyli w 4 godziny od startu co do minuty musisz byc na mecie z rozwiazanymi zadaniami po trasie i w itinererze.

Sciganie??? Wolne zarty - jedziemy turystycznie.
srednia ca. 40 kph.
spytaj Adamusa i Lazika - w koncu pierwszy chrzest bojowy maja za soba...

a wiecej info masz na www.fiacik.prv.pl w dziale rajdy.
Po opisie kazde z nich mozesz sie smialo zorientowac o co tak naprawde chodzi w tym 'rajdzie'...



[ wiadomość edytowana przez: KajTan dnia 2003-10-17 07:52:15 ]
  
 
Hehe...

A ja tu organizuje sobie jakiegos "zbyt" pilota, jakas super dokladna mapke pomorskiego, mysle jak tu wycisna tego jednego konika wiecej z mojego "rydwanu chaosu"

Ale looooz, mam rozumiec ze glownie chodzi o poprawne rozwiazanie zadan... Niestety nie moge sie dostac na ta stronke co podales KajTan... Ale moze za godzinke uda mi sie na nia wbic

Hehe to jak takie sa zasady rywalizacji to ja jade w piec osob Wtedy na bank odpowiemy na wszystkie pytania

Pzdr