Sprzedam.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po moim Esperaku zostało trochę części.

Mam siedzenia przednie, te z wersji "niemieckiej", przednie reflektory używane, lampy tylne, rurę w miejsce katalizatora, oryginalne kołpaki, zatrzask bagażnika(2 szt. nowe), nowe osłony lusterek, węże od systemu chłodzenia do 2,0 ccm i inne drobiazgi. Sprzedam wszystko za 100 zł. Najlepiej jakby ktoś to zabrał hurtem.
  
 
masz zdjęcia tych foteli?

Pozdr.
  
 
Cytat:
2015-08-02 20:14:21, kobar pisze:
Po moim Esperaku zostało trochę części. Mam siedzenia przednie, te z wersji "niemieckiej", przednie reflektory używane, lampy tylne, rurę w miejsce katalizatora, oryginalne kołpaki, zatrzask bagażnika(2 szt. nowe), nowe osłony lusterek, węże od systemu chłodzenia do 2,0 ccm i inne drobiazgi. Sprzedam wszystko za 100 zł. Najlepiej jakby ktoś to zabrał hurtem.



Masz może przełącznik świateł / kierunków?
  
 
O które zatrzaski bagażnika chodzi?
  
 
To jest zamek, który blokuje klapę bagażnika.
  
 
Mam włącznik wycieraczek, przełącznik świateł 2 szt, Kierownicę z poduszką i modułem, licznik, nowe gumki do zacisku hamulcowego, włącznik szyby, nowe wykładziny boczne bagażnika, nawą osłonę na próg prawy (prawdopodobnie nr 96185266) oraz książkę o Espero Morawskiego i katalog części.
  
 
Znalazłem jeszcze koło stalowe z niezłą oponą. Pasuje na zapas.
  
 
Wykładziny boczne - plastikowe te przy lampach czy te materiałowe "dywaniki"?
  
 
"Dywaniki".
  
 
"Dywaniki".
  
 
potrzebuję przełącznik kierunków i antenę do radia el. piszę o espero oczywiście, Kontakt 692629696
  
 
wezmę też kołpaki,