Rozrusznik nie odbija i kręci całyczas.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, pytanie z głupich ale nie pamiętam co trzeba było zrobić.
Próbuję auto odpalić ale rozrusznik cofnął jednak nie przestał się kręcić. Auto nie odpalone, słychać jak rozrusznik kręci i po minucie sam się zatrzymuje.
Co do wglądu?
Przeczyścić czy coś wymienić?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
prawdopodobnie elektromagnes do wymiany tzw automat
  
 
Czyli rozkręcić rozrusznik.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
wyjąć rozrusznik i prawdopodobnie wymienić automat,to ta bańka gdzie przykręcasz przewody.Czasami się zacina ,ale to już znak,że coś nie halo
  
 
bolączka mojego silnika. Kupiłem nowy chiński i po dniu się rozleciał, kupiłem używany. Po roku się rozleciał, kupiłem kolejny jakieś rok temu. Znowu.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
To po co kupujesz. Rozkrec swojego wymien bebechy i smigasz jak na nowym. Ja tak zrobilem i dziala az milo
  
 
slawas dobrze mówi, zrobiłem tak samo i rozrusznik do tej pory chodzi elegancko
  
 
Z 1.4 ponoć podchodzi do rsa więc można się zaopatrzyć...
  
 
do rsa podchodzi każdy rozrusznik, jedynie może być mniejszy czy o słabszej mocy, nawet z focusa pasuje a jest mocniejszy.
Nie pisałem wcześniej bo temat ogólny a temat z każdym rozrusznikiem podobny.
Mi chodzi o vw polo i w nim mam częsty problem z rozrusznikiem. Rozbiorę go w wolnej chwili.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach