Nieuczciwy mechanik

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Ostatnio miałem nieprzyjemną sytuację - zerwany pasek rozrządu. Samochód został odstawiony do mechanika i po wstępnych ustaleniach koszt naprawy miał wynosić ok. 1 900 zł. po około 2-3 tyg. "naprawy" koszty wzrosły do 3 000 zł. Tą sumę niestety musiałem zapłacić.

Po odebraniu samochodu okazało się, że migacze, awaryjne i cała elektronika nie działa.

Proszę o poradę co zrobić w takiej sytuacji
  
 
Spal mu budę

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Cytat:
2015-09-19 19:28:57, piotrbyszkiewicz pisze:
Witam, Ostatnio miałem nieprzyjemną sytuację - zerwany pasek rozrządu. Samochód został odstawiony do mechanika i po wstępnych ustaleniach koszt naprawy miał wynosić ok. 1 900 zł. po około 2-3 tyg. "naprawy" koszty wzrosły do 3 000 zł. Tą sumę niestety musiałem zapłacić. Po odebraniu samochodu okazało się, że migacze, awaryjne i cała elektronika nie działa. Proszę o poradę co zrobić w takiej sytuacji



Jedynie możesz z nim się dogadać albo na drogę sądową i tyle inaczej niż nie zrobić, kase oddaje i do innego mechanika, bo co zrobisz?


[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2015-09-21 10:08:00 ]
  
 
Postrasz go sądem, jak masz dowody to zaraz odda pieniądze
  
 
Niepoważny człowiek, jak już ktoś pisał postrasz sądem, albo od razu zacznij działać.
  
 
Przyznam,że sytuacja jest niecodzienna,ale to tylko dowodzi jak ludzie potrafią być nieuczciwi i świadczy o braku profesjonalizmu. Daj koniecznie znać na forum jak ostatecznie zakończyła się ta sprawa,będziemy czekać na Twoją odpowiedź.