Jakiej firmy ziomowe opony ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakie oponki polecacie na zime ?
  
 
Ja mam Daytony i moja e46 bokiem nie lata jak do tej pory bez mojej zgody więc polecam


[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2015-10-21 18:15:21 ]
  
 
Cytat:
2015-10-16 15:52:03, kamil90 pisze:
Jakie oponki polecacie na zime ?



Zależy jaki rozmiar i jaki masz budżet. Dobre i w przyzwoitej cenie są Nokian WR D3. Marka Fińska, ale produkowana także w Rosji (z tego co wiem.)
Wysoko w rankingach są również Michelin, Continental czy Bridgestone.
Szukaj na motointegrator bo mają tam dobre warunki jeżeli chodzi o kupno, transport (jest darmowy do punktów odbioru - zwykle są to Inter Cars). Fajne jest to, ze mogą Ci w punkcie odbioru od razu zamontować na felgi.
Wygodne, bo nie musisz bujać się po mieście. Ceny takie jak wszędzie. Na pewno nie przepłacisz.
  
 
Continentale też robią w Rosji a cena wyższa od Nokianek. Ja bym się tym nie przejmował i brał WR D3 lub D4.
  
 
A jak to wychodzi cenowo za nowy komplet ? Co myślicie o kupieniu używanych? Mam dosyć ograniczony budżet i szukam dobrego rozwiązania.
  
 
Continental polecam.
  
 
Możesz śmiało brać opony zimowe Yokohama w.drive 905 , dobre ceny oraz jakość .
  
 
Ja mam wciąż sentyment do starej, dobrej Dębicy ...
  
 
Cytat:
2015-10-16 15:52:03, kamil90 pisze:
Jakie oponki polecacie na zime ?




Jeżdżę na Nokianach, świetne opony i można znaleźć w dobrej cenie.
  
 
Ja mam continentale ale firmę i rodzaj gumy wybieram zazwyczaj do sytuacji - na wyjazd w góry mam inny komplet, a na trasy "okołodomowe" mam właśnie continentale plus przejściowe jak zima słaba
  
 
Może ktoś poleci jakieś opony całoroczne?
Warto w ogóle w takie inwestować?
  
 
Nie mam ograniczeń co do budżetu. Z racji wygody pomyślałem o takich oponach i z tego powodu, że jednak stosunkowo niedużo robię kilometrów w ciągu roku.
Poczytałem opinie na forach i jednak na obecną chwilę rezygnuję, może kiedyś Dzięki za odp.
  
 
Zależy ile jeździsz w zimę i gdzie. Do toczenia się po mieście dębica będzie ok.
  
 
Ja polecam Uniroyal. Pierwszy producent, który wypuścił na rynek opony zimowe. Przyczepność na mokrym taka sama jak na suchym. Na śniegu bardzo dobre.
  
 
Teraz kiedy zbliża się lato,jest najlepszy czas na kupno opon zimowych,ponieważ ich ceny będą zdecydowanie niższe niż podczas sezonu,co do samej firmy to polecam też takie marki jak Nokian,Toyo lub Continental.
  
 
U mnie się doskonale Fuldy sprawdzały do tej pory
  
 
Jak dalej szukacie opon, to przecież na https://noweopony.pl/opony-samochodowe są chyba wszystkie możliwe modele Ja zawsze tam zamawiam opony, bo mają duży wybór i szybką wysyłkę. Jak zamówię w jeden dzień, to już na drugi zazwyczaj są. A jestem wygodnym człowiekiem i pasuje mi to, że kurier mi je przywiezie pod same drzwi
  
 
To wszystko zależy od budżetu jaki jesteś w stanie przeznaczyć na zakup opon zimowych, natomiast z tej górnej półki polecam Uniroyal, Toyo czy Nokian - cena zależy ściśle od samego rozmiaru.
  
 
Zgadza się a teraz polecam szukać w sklepach internetowych gdzie można jeszcze natrafić na rabaty opon zimowych. Osobiście posiadam Continental i jestem z nich zadowolony.
  
 
W Polsce popularne są Nokiany bo są trochę tańsze od konkurencyjnych gigantów, polecam również Michelin i Continental