(s) Klamoty po Espero

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Posiadam mnóstwo klamotów po 2 esperakach
nie ma już blach i lusterek, foteli, anten są
pojemniki, szybki trójkątne, plastiki wnętrza, komputery, lampy tył, blenda, nagrzewnica itd jak ktoś przyjedzie po wszystko czyli elementy z 5skrzyć puszcze za 200zł wszystko co mam





http://olx.pl/oferta/szyby-boczne-trojkaty-daewoo-espero-CID5-ID9A7Sf.html
  
 
Klapki plastików bagażnika (te zakrywające dostęp do żarówek lamp tylnych, 96121173-A) posiadasz?
  
 
A masz czujniki ABS ?
I te 2 plastiki obudowujące kolumnę kierownicy do wersji z regulacją wysokości i poduszką ?

Pozdr.
  
 
mi potrzebny plastyk do którego wchodzi linka prędkościomierza a ten z kolei wchodzi do licznika ( taki mały biały łącznik) nie chodzi mi o zatrzask na pancerzu linki tylko taki podłużny element o długości ok 4-5cm. , mój lekko pękł i mi się linka wysuwa
  
 
klapkę jedną na bank bo dziś ją przerzucałem, nie miałem ani jednego modelu z regulacją i poduchą
  
 
Cytat:
2015-10-31 08:33:57, Rafi pisze:
mi potrzebny plastyk do którego wchodzi linka prędkościomierza a ten z kolei wchodzi do licznika ( taki mały biały łącznik) nie chodzi mi o zatrzask na pancerzu linki tylko taki podłużny element o długości ok 4-5cm. , mój lekko pękł i mi się linka wysuwa

daj fotę
  
 
ok. postaram się to w poniedziałek ponownie wymontować i zrobię zdjęcie. jeżeli masz wymontowany licznik to jest to element , który wchodzi bezpośrednio do licznika ( łączy linkę z licznikiem)... postaram się zrobić zdjęcie , żeby naświetlić problem ale w poniedziałek. do usłyszenia
  
 
jeśli to jest taki kwadrat z bolcem to z licznikiem mam rozebranym
  
 
Zostało jeszcze coś z nich ? Masz może obudowę kierownicy bez regulacji z dołu i z góry ? Samą kierownicę ? Może jakaś sprawna nagrzewnica ci została ? A i jeszcze bym potrzebował takiego czarnego plastiku idącego przy szybie w drzwiach pasażera z przodu od zewnątrz

[ wiadomość edytowana przez: pieczer dnia 2016-02-07 21:43:06 ]
  
 
mam nagrzewnice sprawną, wentylator kabinowy, nową chłodnice, zegary, tylne lampy, plastiki rurki , zbiornik spryskiwaczy, jeden kołpak, kierownice, regulatory nawiewu, blęde, lampy przód chyba poszły na śmieci, poszycia drzwi chyba też, jak ktoś weźmie wszystko i przyjedzie po to dam spory upust mogę się na coś zamienić jakieś klamoty związane z off-road linki pasy szekle lub klamoty do vitary jakiekolwiek ja mam 3 esperaki rozebrane na części
  
 
Nie jeździsz przypadkiem czasem w okolice wrocławia ? Do ciebie mógłbym podjechać najpewniej w wakacje albo na majówkę, bo trochę kawałek mam, a gratów troszkę by mi się przydało
  
 
zrobię foto tego co mam i wpakuje tu
  
 
OK. potrzebuję osłonę kolumny kierownicy, nawet tylko dolną.podkładki na pokrywę zaworów miseczkowe, sworznie/ plastik/ mocowania osłony komputera /przedni prawy słupek/ daj znać za ile 692629696