Myjnia samochodowa - dobry pomysł na biznes? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dużo myjni już jest, większość świeci pustkami
  
 
NA myjni ręcznej w moim mieście do której ja jeżdżę ceny zaczynają się od 20 zł za mycie ręczne i to porządne.
  
 
Orientuje się ktoś tak mniej-więcej jakie koszty inwestycji pochłonęłaby taka myjnia?
  
 
Mój znajomy pracuje w firmie, która zajmuje się składaniem myjni bezdotykowych. Zleceń mają od groma i nie tylko w Polsce, gdyż jeżdżą także do Czech i na Słowację, więc widać bardzo dużo powstaje nowych myjni.
  
 
Trudno z perspektywy forum ocenić jakie będą koszty postawienia takiej myjni, na pewno zależy to od maszyn i urządzeń na jakie się zdecydujesz, nie wiem jaki bezie ich koszt, o to najlepiej zapytać już bezpośrednio u źródła, producenta.
  
 
Ostatnio jak widziałam kolejkę na myjnię to pomyślałam o tym samym Ręczne myjnie wydają mi się świetnym pomysłem na biznes, tylko wiadomo- w zimę mniejsze zarobki będą.
  
 
myślę,że bardzo dobry pomysł, jeśli tylko wiesz jak pozyskać klientów
  
 
Bardzo dobry
  
 
Wszystko zależy od tego gdzie chciałbyś ulokować swoją myjnie, jeśli gdzieś nie opodal już taka istnieje będzie Ci ciężko pokonać konkurencję.
  
 
W mojej okolicy chyba ze 3/4 myjni się pozamykało.
  
 
Kolega otworzył myjnię w centrum handlowym, pracuje tam od poniedziałku do niedzieli ale kasa się zgadza! Jeżeli ma się zapał i zna się troszkę na marketingu o czemu nie!
  
 
Moim zdaniem myjnia samochodowa to bardzo dobry pomysł na biznes, z tym że wiele zależy właśnie od samej okolicy oraz lokalizacji. Druga kwestia to reklama oraz promocje dla nowych klientów, bez tego ani rusz.
  
 
Lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja. Przynajmniej na początek - bo później, jeżeli poziom usług odpowiedni i cena nie wystrasza - przyjdą za rekomendacją.
  
 
Myjnia samochodowa to moim zdaniem fajny pomysł na biznes. Trzeba mieć co prawda spory wkład finansowy na początek, ale po tem to właściwie dochód pasywny.
  
 
Myślę, że jak najbardziej.