Walne 2016 - propozycje terminu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ludziowie !

Trzeba omówić termin Walnego 2016, bo musimy zatwierdzić sprawozdanie za 2015 r.

Co do zamknięcia- rzygać nam się trochę chce tym wszystkim, bo wiemy, że sprawa się wlecze niemiłosiernie, ale jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę Klubową konkretnie- którą cały czas trzymamy, by w końcu przeznaczyć ją na tą @#%$#$ nową stronę. Póki co, rozglądaliśmy się po znajomych, żeby starczyło tej kaski na jakieś pożegnalne gadżety no i.... i jest jak jest.
Teraz szukamy firmy, która nam to wszystko szybko i bezboleśnie postawi.

Co do terminu - chyba jakoś każdy ma co innego w głowie niż zlot w marcu, a tak naprawdę nie ma obowiązku spotkania się w tym miesiącu. Koniec marca to termin sporządzenia sprawozdania, a nie jego zatwierdzenia - na to mamy czas do 30 czerwca (ale bez przesady, że wtedy to zrobimy ). Do końca tego miesiąca trzeba złożyć CIT, dlatego tak zawsze się zbieraliśmy, ale prawda jest taka, że on akurat nie wymaga zatwierdzenia przez Zebranie. Po prostu wysyłam formularz bez żadnej podkładki do US i po ptokach.

No, ale do czego zmierzam - może byśmy się spotkali po świętach, na jakimś grillu jak już będzie trochę cieplej w celu klepnięcia sprawozdania za rok 2015 ?

Potem na wrześniowym/sierpniowym/październikowym zlocie- jak Wam pasuje - byśmy to z kolei definitywnie zakończyli (na 100% bo mnie to wszystko już drażni jak nie wiem co). Mogę np. zaprosić do siebie na Dni Młodzieży, jak ktoś ma ochotę na weekend z dreszczykiem Co to znaczy definitywnie zakończyli ? Bo koniec stowarzyszenia to nie tylko złożenie papierów, ale także zatwierdzenie sprawozdania finansowego na ostatni dzień naszego funkcjonowania, czyli np. 31 lipca. Czyli takie kolejne Walne.

To co, jakieś propozycje spotkania w kwietniu/maju ? Ktoś ZAPRASZA ? Dużo nas nie trzeba
  
 
któregoś weekendu w końcu zajadę.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Tak jak pisałem jakiś czas temu. Dla mnie im później tym lepiej. Ale będę bez względu na termin.


[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2016-03-08 16:35:25 ]
  
 
Byle nie w majówkę. Byle nie kolidowało ze zlotem Ford-tech.pl
Poza tym to jakby nie było gdzieś przy granicy kraju to byłbym wdzięczny, bo jeżdżę teraz strasznym złomem i nie wiem czy dojadę.
Tak czy siak postaram się być.
  
 
Darek, to nie będzie zlot. raczej wieczorne spotkanie przy grillu. Może z jednonocnym noclegiem.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
U michna na działce
  
 
Można też tak. Mam gigantyczny namiot jakby co.
  
 
moze byc u mnie na dzialce, od maja siedzimy cale lato tylko mam 8 miejsc do spania, reszta w namiotach albo samochodach
  
 
Łódź byłaby ok bo to w miarę centrum kraju. Jak nie będzie to majówka, Boże Ciało i 10-30.06 to zapewne będę. Wiem, mam skromne wymagania terminowe Moim zdaniem kwiecień byłby najlepszy. Pytanie tylko na kiedy będziemy gotowi ze wszystkimi papierami potrzebnymi do zamykającego walnego?
  
 
Cytat:
2016-03-09 21:36:01, Kalor pisze:
Moim zdaniem kwiecień byłby najlepszy.


tylko wtedy trzeba szukać miejscówki na nocleg bo pod namiotem dupy nam poodmarzają
  
 
Darek ma duży namiot, będziemy się kochać, będzie gorąco tylko swoje kobiety przywieźcie. Powymieniamy się trochę

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Ma ktoś webasto?
  
 
w kwietniu pod namiot nie radze, w okolicy nie ma moteli czy hoteli jedynie 5km w Lutomiersku osrodek św,Bosko gdzie nie wolno pić, palić,kurwować i pukać kobitek więc znając Was nie wybieralbym sie tam, moja sugestia 21 - 22 maja, Przedstawiajcie swoje propozycje
  
 
ja bym wolał jeszcze jak najszybciej w kwietniu po świętach co i tak nie znaczy że będę miał trudności z przyjazdem. Później koleżance z pracy brzuch za duży urośnie i będę musiał być w pracy a pracuję w weekendy.
Mi namiot w kwietniu nie przeszkadza.


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2016-03-10 12:15:22 ]
  
 
Karol, teraz zaklepujemy 2015 rok, zamknięcie czeka w pełnej gotowości na FV na stronę internetową, która najlepiej jakby miała w tytule naprawę awarii

To może tak "krakoskim" targiem połowa kwietnia ? Będę na bieżąco sprawdzać prognozę 16-dniową i może nam się uda trafić na pogodę

[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2016-03-11 07:49:56 ]
  
 
Czyli tak miejscówka jak i termin to nadal kwestia tak płynna, że nic nie wiadomo.
  
 
A czy sympatyk może zajechać?
  
 
Cytat:
2016-03-11 17:33:48, kris2629 pisze:
A czy sympatyk może zajechać?



jak przywiezie po jednym pączku dla drivera, to myślę, że może
  
 
Jeśli o mnie chodzi, prosił bym żeby zlot nie był w dniach 16-17/04/2016 i nie w weekend majowy.

Sama f-ra nie musi być problemem, jak już mówiłem, mogę pomóc - ale potrzebuje grafika.
  
 
Tak samo pracuję w weekendy i nie wiem który będę miał wolny, wiem np. że nast. mam zajęty a im dalej tym tych weekendów będzie coraz mniej. Tydzień, dwa wcześniej powinniśmy już ustalić termin. Krzysiek, będziesz informowany na bieżąco z zmianami i odnośnie strony.
Kylo będziemy w kontakcie, zlot - spontan odbędzie się koło Łodzi*, przyjeżdżamy w sobotę, w niedziele wyjeżdżamy do domów.


* w promieniu 200 km od Łodzi



-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2016-03-11 21:06:08 ]

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2016-03-11 21:49:46 ]