XXXVIII ZLOT FEFK WALNE 2-3.04 CHĘCINY

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to padło na Chęciny. Plan jest taki- spotykamy się w sobotę koło 10 (tak, tak !) na parkingu przed którymś z punktów turystycznych. Pamiętajcie o flagach, fajne fotki będą Po zwiedzaniu jednego obiekta wybierzemy się na zwiedzanie kolejnego. Potem usiądziemy gdzieś na obiadku, załatwimy walne formalności i zaczniemy się delikatnie integrować. Zaraz się zabieram za szukanie noclegowni, tak, żeby wikt i opierunek był w jednym miejscu. Co do finansów- mogę na 100% przyjąć wpłaty za bilety na zwiedzanie, jeśli chodzi o nocleg- dam znać, bo może nie trzeba będzie robić dużej, zbiorczej rezerwacji i i tu już możemy się rozliczać indywidualnie.
Wpisujcie się, kto jest chętny na spanie. Wolałabym, żeby lista była kopiowana, przynajmniej będzie zawsze na górze.

Nocleg:
1. Karolina i metis
2.michno i Osa



[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2016-03-18 13:38:46 ]

[ wiadomość edytowana przez: michno45 dnia 2016-03-18 14:05:04 ]

[ wiadomość edytowana przez: kylo32 dnia 2016-03-20 13:36:29 ]
  
 
Nocleg:
1. Karolina i metis
2.michno i Osa

Nie edytujemy, odpowiadamy, żeby wątek nie zginął
  
 
Nocleg:
1. Karolina i metis
2. michno i Osa
3. darek4488
  
 
1. Karolina i metis
2. michno i Osa
3. darek4488
4. Kleszczak i Zozol

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
A no i mamy jeszcze Cetrum Nauki Leonardo Da Vinci obok zamku
  
 
Dach i ściany zawsze spoko. Zwłaszcza w Kieleckim
  
 
Karolina, czy to jest ten zlot który to miał być dla mnie za free


Zepsułam postaaaa

[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2016-03-20 19:40:45 ]
  
 
1. Karolina i metis
2. michno i Osa
3. darek4488
4. Kleszczak i Zozol
5. kylo32 95%

Cytat:
2016-03-19 09:06:50, kylo32 pisze:
Karolina, czy to jest ten zlot który to miał być dla mnie za free Zepsułam postaaaa [ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2016-03-20 19:40:45 ]




Aaaa niech strace Jak znajde nocleg w przyzwoitej cenie, to dołoze jeszcze bilet do jaskini
Sorry za posta, jestem bez okularów
  
 
Czy nocleg będziemy szukać na miejscu czy mamy już jakieś miejsce upatrzone?
Pytam bo może pyrzątko będzie z nami jechał.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2016-03-20 19:51:27, Kleszczak pisze:
Czy nocleg będziemy szukać na miejscu czy mamy już jakieś miejsce upatrzone? Pytam bo może pyrzątko będzie z nami jechał.



Jakbym wiedziała, kim jest Zozol i Pyrzątko to może mogłabym coś więcej powiedzieć Cały czas oglądam ośrodki, ale najpierw trzeba było określić, ile nas jest
  
 

Tak to z grubsza wygląda Oby nie lało

[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2016-03-21 08:13:53 ]
  
 
Pyrzątko to ten cumpel a zozol to to Agnieszka.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
To bierz, poradzimy sobie
  
 
do kiedy ostateczna lista osób po to aby wiadomo było ile miejsc noclegowych szukać?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
1. Karolina i metis
2. michno i Osa
3. darek4488
4. Kleszczak i Zozol
5. kylo32 95%
6 Mikatt + ładniejsza połówka
  
 
To, ile nas będzie ma wpływ tylko na to, gdzie będziemy spać. Rzut beretem są Kielce, damy radę
  
 
A niech stracę

1. Karolina i metis
2. michno i Osa
3. darek4488
4. Kleszczak i Zozol
5. kylo32 95%
6 Mikatt + ładniejsza połówka
7. Paulinka + Marcin

  
 
  
 
Rozumiem, że to oznacza, że się cieszycie?

Tak ma być

[ wiadomość edytowana przez: Paulinka dnia 2016-03-22 09:50:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: jethro dnia 2016-03-22 15:36:33 ]
[ powód edycji: śmiać się potrafio, a poprawić linka to ni ma komu... ]
  
 


Tak ? Ok, postaram się