Serwis nissan Kraków

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktos moze wskazac mi jakiś autoryzowany serwis nissan'a w Krakowie lub okolicy. Potrzebuję małej pomocy przy podniesieniu zawieszenia i jak widzę, jak zabierają siędo tego w podrzędnych warsztatach to aż mnie skręca. Na stanie mam nissana patrola.
  
 
Po co chcesz liftować i tak wysoki już samochód ?
  
 
Miałem patrola do jazdy po miescie z racji tego ze lubie duze auta, teraz jednak chciałbym kupic do jazdy na codzien cos mniejszego a patrola miec do jazdy bardziej pod off road. Widziałem ze do tego potrzebne sa raczej wysokie auta i mysle ze mojego patrola można by troche przerobic. Na razie jestem na etapie szukania warsztatu i od razu jakiegos parkingu strzeżonego bo zakladam, że jak podepnę pod auto wyciagarke, zamontuję dodatkowe lampy etc, to od razu nie jeden zrobi sobie na niego smak.
  
 
Ja tam nie wiem czy autoryzowany serwis bedzie robił lift. Bo to wnikanie w strukturę fabryczną samochodu a to jużpodchodzi pod tunning. Serwisy zajmują się głównie naprawami.
  
 
Ale czy od razu potrzeba Ci do tego dopłacac taki autoryzowany serwis nissan i to jeszcze w mieście takim jak Kraków, to Cię skasuje po trzykrotnej wartości za taką modernizacje.
  
 
A ilu letni jest to samochód? Bo czasem wystarczy wybrać dobry warsztat, nie zawsze musi być to drogie ASO, pamiętaj o tym fakcie. Masz problem z zawieszeniem, dobrze rozumiem ? Jeżeli tak to napisz co konkretnie się dzieje.