Ramki na tablice

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Aloha,
Podobno wyczerpały się zasoby ramek pod tablicę rejestracyjną.
Ktoś reflektuje? Jest opcja zamówić same naklejki lub ramki. Jeśli całe ramki wtedy musi się zebrać chętnych na min. 50 sztuk.
Coś władza klubowa ewentualnie reflektuje na pomysł?
Ma ktoś plik jpg czy jaki był przy okazji poprzedniego zamówienia?
Może mamy dojście do firmy, która ostatnio robiła i ma projekt?

Jakby byli chętni, to niech się dopiszą:
1. jethro 4szt
  
 
wolałbym same naklejki. Ramki najczęściej kiepskiej jakości i pękają. Kupujesz taki za 6 zeta elastyczne, kleisz i możesz jeździć.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Robimy? bo i u mnie się już zniszczyły
  
 
mi to obojętne czy naklejki, czy całe ramki - koszt ten sam
tylko trzeba się zdecydować czy robimy na zapas - czy tylko tyle ile chętnych jest na już
koszt tyle co jedno piwo, więc nie ma za bardzo nad czym dywagować
  
 
Ja też bym z 4 szt wziął.
  
 
Lechu, ale nie wszystkie naklejki pasują pod ramki... producenci różni itp.
Ja bym 4 szt. przytulił jakby co.
  
 
no dobra to ja ze 2szt też wezmę
  
 
Tomek, a ja nie Tobie pisałam, że na Okuninkę będą ? Tak, tak ludki będą na Okuninkę świeże rameczki

[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2016-07-01 12:28:00 ]
  
 


Taką mam wizję. Tylko w miejscu auta nasze logo i na granacie adres wuwuwu. Chyba, że chcecie zrezygnować z tej kolorystyki
  
 
A może by tak najpierw nowa strona, a potem nowe gadżety
  
 
znajdź mi zaufanego grafika. Kulo resztę ogarnie.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2016-07-01 12:37:15, Karolyna pisze:
Taką mam wizję. Tylko w miejscu auta nasze logo i na granacie adres wuwuwu. Chyba, że chcecie zrezygnować z tej kolorystyki


no albo taka albo taka jak była wcześniej - chyba też nie była zła?
  
 
Cytat:
2016-07-01 12:26:46, Karolyna pisze:
Tomek, a ja nie Tobie pisałam, że na Okuninkę będą ? Tak, tak ludki będą na Okuninkę świeże rameczki [ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2016-07-01 12:28:00 ]


No chyba tak.
  
 
Słuchajta, mam fajną firmę, która robi ramki, ale w związku z tym, że mają dużo zamówień i dodatkowo urlop produkcji, byłyby one na 25 lipca. Jak co, to poszukam innych firm, jednak oni za friko wykonują projekt i sitodruk (tzn to nie za darmo )

[ wiadomość edytowana przez: Karolyna dnia 2016-07-06 13:13:46 ]
  
 
no i rok prawie miną jak tam ramki są czy nie. Bo jak nie to zakładam inne
  
 
a mnie już nie potrzeba
  
 
auto handel czy skup złomu?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Cytat:
2017-04-04 06:57:24, Kleszczak pisze:
auto handel czy skup złomu?


Bardzo zabawne i ten tekst mnie utwierdza, że FEFK zmierza ku upadkowi. Człowiek chcę mieć ramki klubowe, żeby rozsławiać i reklamować klub. A tu taka niespodzianka. Trudno nie będzie ramek FEFK.
  
 
Tomek, to było do Jethra i jego samochodu. Ja nic nie wiem o ramkach, jedyny czas jaki mam żeby zajrzeć na neta to w pracy do 13.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
spoko myślałem , że do mnie
Co nie zmienia faktu, że mam tylko jedną ramkę. Może ma ktoś na zbyciu jedną.

[ wiadomość edytowana przez: tomex3 dnia 2017-04-04 10:56:09 ]