Silnik mocno skacze

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam problem z moim autem fiat bravo I 1.4 12v 98r otóż przy ruszaniu z jedynki silnik caly skacze odczucie jak by chciał wyskoczyć spod maski cale auto wpada aż w drganie. postanowiłem sprawdzić jak bedzie sie ruszac z dwójki okazalo sie ze z 2 biegu przy odpowiedniej ilosci obrotow kolo 3 4 tys i deilatnym zwalnianiu sprzegla te drgania sa troszke mniejsze ale wciąż bardzo odczuwalne . gdy juz jade powiedzmy te kolo 50 km/h przy gwaltownym dodaniu i odjeciu gazu tak na zmiane, caly pedal sprzegla rusza sie gora dól, gora dól, co to moze oznaczac, czy to wina poduch, jezeli tak to gdzie one sie znajduja w bravo zeby znalesc ktora to poducha sie rozwalila czy tez moze to wina sprzegla calego i pora wymienic ? prosze o szybką podpowiedz i z góry wszystkim dziekuje. pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: Pietro98 dnia 2016-10-04 11:38:06 ]
  
 
to powinieneś wybrać się do warsztatu.
  
 
Cytat:
2016-10-05 07:14:42, Lechu1984 pisze:
to powinieneś wybrać się do warsztatu.


jak go zaprowadzic na warsztat jak ja próbuje ruszyc i skacze caly silnik a lawety za 300 zl specjalnie nie bede zamawial jezeli to moze byc taka blachostka jak poduchy lub sprzeglo gdzie moge zrobic to sam
  
 
Jeżeli masz doświadczenie aby wykonać naprawę samodzielnie to jak najbardziej, jeśli nie to jednak proponuję udać się do warsztatu. Poza tym nie musisz wynajmować lawety, wystarczy holować samochód.