ZLOT FEFK na Roztoczu 21-23 kwietnia.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To zaczynamy, zlot odbędzie się tydzień po świętach. Muszę mieć listę osób które chciałyby przyjechać na zlot. Koszt za jedną noc nie powinien przekroczyć 40-45 złotych.
Muszę wiedzieć ile osób przyjedzie mniej więcej abym mógł zrobić rezerwację i zebrać zaliczkę, postaram się duży plac aby można było postawić namiot/nocleg dla osób które zdecydują się w ost. chwili.
W sobotę planowany jest aktywny wypoczynek w postaci spływu kajakowego a jak będzie padało to zwiedzanie okolicy autami.
Zlot odbędzie się w okolicy miejscowości Susiec.
Za tydzień będę jechał pytać o miejsca.


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Po świętach to może być marnie z frekwencją
  
 
rok temu było podobnie.
Czemu roztocze? - wcześniej padała taka propozycja.
Czemu ten termin - każdemu pasuje inny termin więc zdecydowano o konkretnej dacie a od weekendu majowego jest już sezon i nie będzie wolnych miejsc.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Piszę się na 70%, jak nic nie wypadnie będę.

Za raz sklepie info na główną.
  
 
My się piszemy na 100%!



Może nawet cabsa do tego czasu się odpali

[ wiadomość edytowana przez: Paulinka dnia 2017-03-13 18:51:59 ]
  
 
Do przemyślenia. Ale podałbyś szczegóły ośrodka, zdjecia?
Przekonaj Mnie!
  
 
Jeżeli chodzi o ośrodki to nie mogę na razie nic powiedzieć, w niedzielę pojadę popytać na miejscu. Nie dawno powstało dużo nowych ośrodków wczasowych, pojadę do jednego z nich i popytam, porobię zdjęcia i dowiem się wszystkiego.
Opcji mam kilka. Nowoczesne ośrodki, w jednym budynku albo w starej chacie. Nie wiem jak cenowo dokładnie ale przedział 40-50 cebulionów od osoby.

Szykujcie paszporty to w lecie zrobimy kolejny zlot we Lwowie, ceny od 350 zeta za dwa dni z noclegiem. Autobus który zabiera na wycieczkę jedzie z kilku miast w Polsce.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
23 ja odpadam. Przed ostatnia kolejka ligi ... później do 20 maja jestem otwarty.


[ wiadomość edytowana przez: kiciek dnia 2017-03-14 17:33:34 ]
  
 
Hej.
Najbliższy zlot odbędzie się w Gorajcu koło Cieszanowa.
Jest to mała miejscowość gdzie jest daleko do miasta, do najbliższego sklepu. Mamy za to dużo lasów i zielonych łąk ale łatwy i prosty dojazd 50 minut od zjazdu z autostrady a4
Chutor Gorajec
Mamy miejsce na ognisko, pole namiotowe i fajne pokoje.
W czasie soboty możemy:
-pojeździć rowerami zwiedzając stare opuszczone cmentarze, cerkwie, uzdrowisko Horyniec, bunkry linii mołotowa.
-gotować obiad razem z paniami z koła gospodyń wiejsckich które opowiedzą nam o tradycji, gotowaniu(nauczą gotować) i ciekawe anegdoty.
-zielarz poprowadzi wykład wraz z próbą ziół, oprowadzi nas po okolicy albo pojechać z nim po okolicy gdzie opowie nam o historii regionu.
-spływ kajakowy

Koszt noclegu wynosi 40 zł. od osoby, gdyby ktoś się zdecydował w ost. chwili to mamy do dyspozycji pokój 20 osobowy w cenie 20 zł od osoby lub pole namiotowe.
Dodatkowe atrakcje musimy zamówić wcześniej(wystarczy kilka dni), obiady ok. 16 zł. od pań z KGW.

Chutor na FB

Zaliczkę proszę wpłacać na konto:
79 1020 5385 0000 9402 0037 1252
Leszek Woszczak
W tytule wpisać nick i ile osób.

Proszę się zadeklarować ile osób będzie.


-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2017-03-14 20:16:34 ]
  
 
20-osobowy pokój?
  
 
Ciekawy pomysl,ciekawe miejsce. Tylko termin dla mnie do niczego.
  
 
Będziemy na 100%



P.S. Zaklepuję dwuosobowy pokój z dużym łóżkiem

[ wiadomość edytowana przez: Paulinka dnia 2017-03-15 10:05:57 ]
  
 
1.Kleszczak i Zozol
2.Paulinka i Marcin
3.Metis i Karolina
4...

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
A można oprócz obiadów wykupić sobie śniadania?
  
 
nie wiem. Bliżej terminu będę się dowiadywał.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
szkoda wielka, po raz pierwszy od 2009r nie będziemy na zlocie,we środe przed zlotem ide na operacje barku i jak mówi lekarz nie bedzie możliwosci zasiąść za kierownicą przez okres 1-3 miesiący.Sledze przygotowania przedzlotowe.
  
 
A widzisz Michał, 8 km od zlotu jest uzdrowisko z borowiną i wodami leczniczymi.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
1.Kleszczak i Zozol
2.Paulinka i Marcin
3.Metis i Karolina
4. ...



Niestety bez Kruszyny...


[ wiadomość edytowana przez: Paulinka dnia 2017-03-20 20:03:11 ]
  
 
Coś słabo z zainteresowaniem...
  
 
Ja jestem zainteresowany ale termin średnio mi pasuje. Czy będę mógł jechać dowiem się dopiero około 10 kwietnia.