Iveco Daily III części

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak już zacząłem w wątku z zamiennikami do Pandy (sorry mode), chciałem zapytać o części do Iveco Daily (w moim przypadku III 2.3 TD) - jakich części używacie? Jakie ceny? Macie "swoje" które wsadzacie do auta zazwyczaj czy bierzecie co się nawinie? Ja swoje daily mam od niedawna i zastanawiam się co tam pakować żeby było niedrogo a jednocześnie żeby dało się pojeździć tak długo, jak tylko można dwunastoletnim już autem.
  
 
ja sie spotykam z dwoma skrajnymi poglądami: albo oryginały montowane w ASO z regularnie prowadzonym dziennikiem napraw itp. - opcja all inclusive albo najtańsze części montowane ze szwagrem w garażu na poradnikach z youtuba. Ja osobiście jestem zwolennikiem drugiej opcjii z powodów finansowych
  
 
Zależy co potrzebujesz. zawieszenie od zawsze kupowałem trw i jestem zadowolony, ale niektóre z mniejszych części kupuję z fast original i też wszystko gra. A są bardzo tanie. Wydawało mi sie że to nie będzie najlepszy pomysł, ale jakoś tak kupiłem pompę wody, potem filtr paliwa, jakiś zestaw uszczelek... i tak zostało
  
 
No zastanawiam się ile trzeba mieć kasy żeby z każdą usterką jechać do ASO. Mój brat przez jakiś czas tak robił, ale w krótkim czasie poszedłby z torbami. Abstrahując od tego, że czasem auto mu znikało na dwa tygodnie, bo albo czekali na części albo mieli mnóstwo innych aut do roboty i nie był zbyt zadowolony.