Okuninka 2017

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak tam coś myślimy czy w tym roku w ogóle nic nie będzie. Może chociaż raz w roku byśmy się zobaczyli
Coś jakaś cisza w temacie


[ wiadomość edytowana przez: tomex3 dnia 2017-06-04 00:17:06 ]
  
 
Tomek, pięć minut temu wróciłem od Paulinki i o tym rozmawialiśmy.

Ja nie organizuję, mnie nie będzie na 90% z racji zajętych sobót. Co dalej to nie wiem.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
To ja Ci powiem co będzie. Nic nie będzie. Czyli nadchodzi koniec i to szybkimi krokami. Dobrze , że są jeszcze inne kluby i zloty. Amen
  
 
Cytat:
2017-06-04 17:15:41, tomex3 pisze:
To ja Ci powiem co będzie. Nic nie będzie. Czyli nadchodzi koniec i to szybkimi krokami. Dobrze , że są jeszcze inne kluby i zloty. Amen


Gadaliśmy dziś z Leszczem o Okunince i szczerze miałam ochotę ją zorganizować jak co roku.
Jak przeczytałam ten post, to nie wiem czy mi się chce
  
 
Dobra Paulinka nie strzelaj focha to miał być post motywacyjny. No i proszę odzew jest. Po prostu trochę mnie boli, że tak się dzieje. Ale widzę, że jednak nie można tracic nadziei. Ja z postu Kleszcza wywnioskowałem , że najprawdopodobniej nie będzie Okuninki. A nie ukrywam, że lubię tam jezdzić. A o spotkaniu z Wami już nie wspomnę. Jeśli kogoś uraziłem to sorki .
  
 
Tomek, spoko jest. Ja po prostu nie dam rady finansowo i czasowo. Jeżeli zlot się odbędzie a będę miał wolne to przyjadę. Generalnie wolałbym go nad Firlejem albo...na roztoczu.
14-16 lipca może by wypalił tylko ile chętnych.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Ja co do miejsca to się dostosuję , ale co do terminu to raczej lipiec w sierpniu mam parę imprez.