OC/AC gdzie kupujecie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich forumowiczów,

mam pytanie, sądzę że bardzo na czasie, w związku z ostatnimi podwyżkami.. Gdzie kupujecie swoje OC/AC korzystacie z usług zaufanego multiagenta, bezpośrednio z ubezpieczyciela czy może z jakiejś porównywarki internetowej (jeżeli tak to jakiej )?

Ja dzieląc się moim doświadczeniem, muszę przyznać że zawsze najlepszą ofertę dostaje u multiagenta. Porównywarki internetowe pokazują mi jakieś ceny z kosmosu 500 zł wyższej niż powinienem zapłacić (za najtańsze OC), w ubezpieczalni cena taka średnia, a agent jakoś zawsze jest wstanie zaoferować najtaniej.

Ciekawi mnie czy macie podobne odczucia ? W Anglii każdy korzysta z porównywarki i tam jakoś są wstanie zaproponować przez internet fajną ofertę, a u nas ...
  
 
Warto sprawdzić co oferuje nam obecny ubezpieczyciel, jaką cenę i ewentualnie porównać z innymi firmami, tak abyśmy mieli ogląd na całość. Pakiet AC jest w chwili obecnej bardzo drogi, szczególnie dla kierowców mających stosunkowo mały staż za kierownicą.
  
 
Witam Wszystkich na forum. Ceny pakietu AC wzrosły, podobnie jak AC więc warto wczesnej porównać kilka ofert i wybrać tą najlepsza, mając swojego agenta ubezpieczeniowego możemy zyskać na OC nawet kilkaset zł.