Sprzęgło

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Sprzęgło do rs-a. Bierze przy podłodze. Jaki koszt nowego kompletu ewentualnie gdzie zregenerować i ile to kosztuje. Może ktoś posiada?
  
 
Napisałem Ci na FB gdzie regenerować.popuść sobie śrube na pedale to będzie brać wyżej
  
 
Regeneracja w bielsku, to koło 120zł za obicie + 120zł za wyrównanie docisku i koła zamachowego. Oprócz tego nowe łożysko.
Pytanie, czy docisk nadaje się jeszcze do czegoś...
  
 
No nie wiem jak to tam wygląda. Trzeba będzie wyciągnąć sprzęgło i oglądnąć.
  
 
Cytat:
2017-08-16 07:34:04, slawek75 pisze:
No nie wiem jak to tam wygląda. Trzeba będzie wyciągnąć sprzęgło i oglądnąć.



Dokładnie - musisz wyciągnąć i się okaże. Od razu jak się podjedzie do firmy, to ocenią co robić z dociskiem. Ja mam stare Volvo w domu i w nim słoneczko było w bdb stanie i po regeneracji śmiga aż miło. Wiem, że sprzęgło można też obić taniej, jeśli byś chciał, bo mają różne okładziny. Ja wziąłem te lepsze - bodajże Luk'a.
  
 
Wrócę to muszę to przed zimą ogarnąć. Jeszcze rozrząd mi szumi. I tu też pytanie. Wymieniać komplet czy łańcuch
  
 
Cytat:
2017-08-16 13:46:03, deathrider_85 pisze:
Dokładnie - musisz wyciągnąć i się okaże. Od razu jak się podjedzie do firmy, to ocenią co robić z dociskiem. Ja mam stare Volvo w domu i w nim słoneczko było w bdb stanie i po regeneracji śmiga aż miło. Wiem, że sprzęgło można też obić taniej, jeśli byś chciał, bo mają różne okładziny. Ja wziąłem te lepsze - bodajże Luk'a.



coś dużo Ci policzyli,mi z everlastem coś koło 100 za wszystko policzył.z tym że ja jeszcze prawie 2 kg z koła zamachowego toczyłem.okładziny Luka daje.tyle że to było kilka lat temu.
  
 
Cytat:
2017-08-16 22:08:25, lukirs pisze:
coś dużo Ci policzyli,mi z everlastem coś koło 100 za wszystko policzył.z tym że ja jeszcze prawie 2 kg z koła zamachowego toczyłem.okładziny Luka daje.tyle że to było kilka lat temu.



Ja zapłaciłem niecałe 100zł za wszystko , ale oficjalne ceny mają coś koło tego co podałem.
Robiłem ostatnio.

Co do rozrządu, to ja specem nie jestem od N7A, ale przy wymianie łańcucha na pewno trzeba ogarnąć ślizgi i napinacz...


[ wiadomość edytowana przez: deathrider_85 dnia 2017-08-17 15:13:22 ]