Prezent dla chłopaka - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A do jakiej kwoty ma być to prezent? Akcesoria samochodowe to generalnie bardzo dobry pomysł, poszukaj w dobrych sklepach internetowych gdzie znajdziesz szereg ciekawych promocji.
  
 
Może wideo rejestrator? To dosyć praktyczny ale bardzo fajny prezent W rozsądnym budżecie można już dorwać naprawdę świetnie nagrywające urządzenia. Aktualnie chyba najbardziej opłaca się celować w Xblitz P500. Nagrywa w 1080p, no i pracuje nawet z kartami 256GB co naprawdę pozwala na ogromną pętle wideo No i ma tryb parkingowy co jak dla mnie jest najważniejsza funkcją takich kamer
  
 
W zasadzie masz cały szereg dobrych i ciekawych pomysłów na prezent motoryzacyjny dla chłopaka, teraz w okresie świat możesz też liczyć dodatkowo na rabaty i promocje, zerknij do nas
  
 
Najlepiej będzie jeśli powierzysz mu coś, co jest powiązane z jego zainteresowaniami.
  
 
Zgadza się, grunt to trafić w zainteresowania chłopaka i wybrać to z czego będzie zadowolony. Jeśli jego pasją jest motoryzacja to może gadżety, akcesoria do auta będą dobrym wyborem?
  
 
Dostałem kiedyś od dziewczyny wycieraczkę przed drzwi z motocyklem i kosmetyki to mojego moto do tego słodycze i otwieracz do piwa w kształcie łańcucha. To był pierwszy raz, kiedy stwierdziłem, że się jej oświadczę
  
 
alkomat spoko prezent. Miałem styczność z Alkohitem X60 na weselu kumpla. Każdy kierowca przed wyjazdem mógł się sprawdzić czy już wyparował z niego cały alkohol. Dmuchaliśmy w kilka osób bo był wyposażony w lejek. Wyniki szybko podawane.
  
 
Ciężko stwierdzić, bo są gusta i guściki. A nie każdy jest wróżką.
  
 
Droższy. Jakaś kierka na symulator. Tańszy - gokarty
  
 
skoki ze spadochronem to świetna rzecz
 
 
Ja bym się ucieszył z lotu spadochronem lub paralotnią!
  
 
Może coś związanego z hokejem? https://pl.wikipedia.org/wiki/Hokej
  
 
zależnie od jego zajawek! najbardziej uniwersalne wydaje się radio, słuchawki albo alkomat
  
 
Chyba najlepszy prezent to konsola. Jeżeli coś czyta to kolejna część sagi, albo coś w podobnym stylu.
  
 
Może jeszcze jakieś perfumy.
  
 
jak chłopak dużo jeździ autem to może kamerka będzie dobrym prezentem. Brat jest kurierem i dostał w prezencie kamerkę Mikavi PQ4. Obraz wyraźny zarówno w dzień i w nocy. Dzięki szerokiemu kątowi nagrywania nic nie umyka z pola widzenia. Czuły tryb parkingowy. Na youtubie jest troszkę filmików z tej kamerki. Można zobaczyć jaka jest jakość
  
 
A może chłopak interesuje się elektronicznymi gadżetami i smartphone'ami? W takim wypadku może potrzebuje nowego telefonu? Mi się spodobały ostatnio telefony marki Xiaomi.

[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2020-07-14 21:05:51 ]
  
 
U mnie zawsze sprawdza się zegarek, perfum, albo jakiś wyjazd niespodzianka np. na skok na bungee albo coś w tym stylu
  
 
Mój chłopak by się ucieszył z płyty ulubionego zespołu
  
 
Ja swojemu chłopakowi kuję zawsze jakiś gadzet erotyczny i zawsze sprawia mu to przyjemność.