FB i zlot

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Łomatko. Już zapomniałem jak sie tego używa
Ale do rzeczy.
Założyłem tajną grupę na FB. nazywa się "klub Daewoo Espero", Jak ktos użyuwa FB to wbijajcie. Mże nam się zintensyfikują kontakty?

Druga sprawa. Ostatnio spotkałem się az Adasiem i tak sobie wymyśliliśmy, że fajnie by było zrobić spota. Może, tak, żeby było ciekawiej - przy okazji jakiejś innej imprezy? Np pokazy lotnicze? W okresie czerwiec-sierpień jest kilka fajnych imprez w kraju: Poznań 19-20 maja, świdnik 8-10 czerwca, Gdynia 17-19 sieprnia , Radom 26-26 sierpnia.
  
 
Cytat:
2018-02-18 10:54:26, Navi pisze:
Łomatko. Już zapomniałem jak sie tego używa Ale do rzeczy. Założyłem tajną grupę na FB. nazywa się "klub Daewoo Espero", Jak ktos użyuwa FB to wbijajcie. Mże nam się zintensyfikują kontakty? Druga sprawa. Ostatnio spotkałem się az Adasiem i tak sobie wymyśliliśmy, że fajnie by było zrobić spota. Może, tak, żeby było ciekawiej - przy okazji jakiejś innej imprezy? Np pokazy lotnicze? W okresie czerwiec-sierpień jest kilka fajnych imprez w kraju: Poznań 19-20 maja, świdnik 8-10 czerwca, Gdynia 17-19 sieprnia , Radom 26-26 sierpnia.

ja jestem za ale niestety tylko lipiec i wrzesien wolny, a nie lepiej cos w swoim gronie pogadac powspominac w ciszy jakies namioty w dziczy jak cos teren ogrodzony na namioty i wc prysznic, prąd, moge zalatwic, za darmo
  
 
Hehe i już się zaczyna Jednym nie będzie pasował ten termin, innym inny i jak od dłuższego czasu nic z tego nie wyjdzie

My z Madziarką w zeszłe lato (i w poprzednie też) zaliczyliśmy kilka wypadów do Iłek z obowiązkową wizytą w Crepsie A nasze dziecko oszalało na widok wody
  
 
Cytat:
2018-02-18 10:54:26, Navi pisze:
Założyłem tajną grupę na FB. nazywa się "klub Daewoo Espero", Jak ktos użyuwa FB to wbijajcie.





Czy ja źle szukam?
  
 
To jest na zaproszenie zobacz kogo z klubu masz w znajomych i pisz
  
 
a jak ja nie mam nikogo z klubu w znajomych?

Pozdrawiam
  
 
Czas zaprosić
  
 
Cytat:
2018-02-25 19:48:09, markon pisze:
To jest na zaproszenie zobacz kogo z klubu masz w znajomych i pisz



Weź to mnie rozrysuj, bo ja nie jestem biegły w FB.
  
 
Cytat:
2018-03-13 15:16:22, pyrekcb pisze:
Weź to mnie rozrysuj, bo ja nie jestem biegły w FB.

ok
  
 
Witam i ja, miło że nadal wielu z was tu jest. Pozdrowienia
  
 
Klan "M" jest chętny na Zlota, ale kameralnego o czym pisałam na FB, jakiś mały Ośrodek, grono Esperomianiaków, może być sierpień, wrzesień , oby sie spotkać

  
 
Cytat:
2018-05-11 23:25:05, mifinka pisze:
Klan "M" jest chętny na Zlota, ale kameralnego o czym pisałam na FB, jakiś mały Ośrodek, grono Esperomianiaków, może być sierpień, wrzesień , oby sie spotkać

jestem za pasuje sierpień wrzesień
  
 
a jak ktoś nie ma FB, to może przyjechać ?