Seat Leon 2 1.9 tdi nie odpala, brak reakcji rozrusznika

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam problem z seat Leonem 1.9 tdi z 2010 roku. Po przekręceniu kluczyka na zapłon świece gasną i się zapalają ( mam na mysli ze ciagle migaja)a auto nie chce odpalić. Zero reakcji z jego strony, nawet nie kreci. Co może być tego powodem?
  
 
Na 90% są to uszkodzone świece żarowe, dlatego kontrolki migają oraz samochód nie chce odpalić, musisz je po prostu wymienić.
  
 
pewnie świecie żarowe ale lepiej sprawdzić u mechanika
  
 
Tak jak mowa poniżej, to kwestia świec żarowych lub paska alternatora i polecam sprawdzić właśnie te elementy w pierwszej kolejności, to dosyć częste i powszechne usterki w silnikach diesla.
  
 
Jeżeli szukasz nowego rozrusznika, to zerknij również na nasza stronę, właśnie tym zajmujemy się na co dzień i służymy swoją radą, pomocą na forum
  
 
Cytat:
2019-02-21 15:20:31, Alter-pol_pl pisze:
Jeżeli szukasz nowego rozrusznika, to zerknij również na nasza stronę, właśnie tym zajmujemy się na co dzień i służymy swoją radą, pomocą na forum


Witam
Potrzebuję rozrusznika do swojej Skoda Superb I 2007 2.0,
czy jesteście mi w stanie doradzić czym się sugerować przy wyborze ?
Trafił mi się jakiś wadliwy i potrzebuje nowego
Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2018-04-07 17:38:50, Tomciopetarda pisze:
Witam mam problem z seat Leonem 1.9 tdi z 2010 roku. Po przekręceniu kluczyka na zapłon świece gasną i się zapalają ( mam na mysli ze ciagle migaja)a auto nie chce odpalić. Zero reakcji z jego strony, nawet nie kreci. Co może być tego powodem?



akumulator w jakim stanie ?
był wymieniany ?