Rs 2000 po odpaleniu gaśnie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Mam problem ze swoim rs.
Po długim przestoju przestał odpalać można było kręcić kręcić i nic tylko strzelało w tłumik. Wymieniłem świece kable wysokiego napięcia cewki i zregenerowane wiązkę silnika i przelutowanie skrzynkę bezpieczników po tych zabiegach auto zaczął odpalać ale po dwóch trzech sekundach gaśnie
[URL=https://youtube.com/watch?v=ssnX4hNK3wI&feature=share]Odpalanie/URL]
Powiem szczerze nie mam już pomysłów Gdzie szukać problemu

[ wiadomość edytowana przez: Smol dnia 2019-01-06 23:49:10 ]

[ wiadomość edytowana przez: Smol dnia 2019-01-06 23:51:50 ]
  
 
a ja bym jeszcze przeczyścił silniczek krokowy.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
A ja bym przyjrzał się komputerowi. Jeśli była wiązka słaba to komputer mógł ulec uszkodzeniu. Wystarczy go otworzyć, często widać uszkodzenie gołym okiem
  
 
Problem rozwiązany. Regulator ciśnienia paliwa
  
 
głupie pytanie, gdzie jest regulator paliwa i jak on wygląda?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
Na listwie wtryskowe po lewej stronie idzie do niego wężyk z podcisnieniem od map sensora
  
 
aaa... to przez niego spaliłem 25 litrów na sto kilometrów. Wymieniłeś czy naprawiłeś?

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach
  
 
A to się da naprawić?
  
 
wymiana
poza wadliwym regulowniem cisnienia paliwa potrafia sie tez rozszczelnic i lac benzynke do dolotu przewodem podcisnieniowym, auto jezdzi ale problem z wolnymi bo zalewa jeden/dwa cylindry.
  
 
Cytat:
2019-01-11 23:43:32, Kleszczak pisze:
aaa... to przez niego spaliłem 25 litrów na sto kilometrów. Wymieniłeś czy naprawiłeś?



a lambdy to ty wymieniles? bo pamietam ze chodzily tak oo
  
 
nic nie zmieniłem, ty mi to zrobisz. Pali normalnie a lambdy gdzieś położyłem i trafiło.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach