Smart kid belt - pasy - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2019-10-25 02:27:07, dudek_ pisze:
Według mnie 5 lat to jeszcze trochę za wcześnie na przypinanie dziecka pasami, ale już 6-7 latka ok. Wiadomo, że każdy rodzic zrobi, co zechce, ale takie są moje spostrzeżenia. Mam te pasy i muszę przyznać, że są naprawdę praktycznym rozwiązaniem, ale dla dzieci w starszym wieku, albo wrośniętych, które na fotelik są po prostu za duże. Korzystamy i mogę polecić.



Rzeczywiście może dla pięciolatka to nie jest najlepsze zabezpieczenie, chyba, że dziecko jest wyrośnięte.
  
 
Cytat:
2019-02-27 11:05:22, Cornella pisze:
Zastanawiam się nad zakupem pasów Smart Kid Belt. Czy to rzeczywiście dobra alternatywa dla fotelika, jeżeli dziecko jest już większe i po prostu nie chce przypinać się w foteliku. Mój 9-late bardzo się buntuje.



Bardzo w porządku pasy zwłaszcza dla starszych dzieci. Ja mam je dla swojej 10 letniej córki.
  
 
Naprawdę uważacie to za bezpieczne rozwiązanie. Ja nie wyobrażam sobie wykorzystania tego w swoim aucie.
  
 
Cytat:
2020-01-28 19:10:29, nullrich pisze:
Naprawdę uważacie to za bezpieczne rozwiązanie. Ja nie wyobrażam sobie wykorzystania tego w swoim aucie.



Ja, a w zasadzie syn dostał to urządzenie w prezencie i jakoś specjalnie nie spieszno mi było nawet wypróbować ale ciekawość wzięła w końcu górę i muszę napisać że podkładka poszła w odstawkę jak to wyregulowałem bo dużo lepiej jest pas dopasowany teraz jak wcześniej.
  
 
Cytat:
2020-06-04 09:02:45, andzej pisze:
Ja, a w zasadzie syn dostał to urządzenie w prezencie i jakoś specjalnie nie spieszno mi było nawet wypróbować ale ciekawość wzięła w końcu górę i muszę napisać że podkładka poszła w odstawkę jak to wyregulowałem bo dużo lepiej jest pas dopasowany teraz jak wcześniej.



Dokładnie. Regulacja i przenoszenie między samochodami są wręcz modelowe. W testach Smart Kid Belt wypada porównywalnie jak foteliki (testy z Hiszpanii).

Żadne rozwiązanie nie jest idealne. Foteliki też nie. Bywają wypadki, gdzie giną dzieci w fotelikach. Nie ma reguły. Za bezpieczeństwo najmocniej odpowiada kierowca i inni użytkownicy drogi. Taka prawda.
  
 
Alternatywne rozwiązanie jakim jest Smart Kid Belt to też znaczna wygoda przemieszczania się np. podczas podróży zagranicznych. Urządzenie to spokojnie zmieści się w bagażu podręcznym i go nie obciąży gdyż waży zaledwie 120 gram. Dla niezdecydowanych polecam również zapoznać się z testami jakie przeprowadziła Fundacja Jestem Potrzebny, gdzie ta alternatywa prześcignęła kilka fotelików. Warto otwierać się na nowoczesne rozwiązania.
  
 
Smart Kid Belt doskonale się sprawdza, znakomity do przewozu dziecka, i można wszędzie mieć ze sobą
  
 
Cytat:
2019-02-27 11:05:22, Cornella pisze:
Zastanawiam się nad zakupem pasów Smart Kid Belt. Czy to rzeczywiście dobra alternatywa dla fotelika, jeżeli dziecko jest już większe i po prostu nie chce przypinać się w foteliku. Mój 9-late bardzo się buntuje.



Moim zdaniem tak. Ja nawet w zeszłym tygodniu dokupiłem drugą sztukę do domu bo córka teraz też weszła w taki wiek że na spokojnie mogę jej dać do używania
  
 
Takie pasy są ważne.
  
 
oplaca sie moim zdaniem zakupic pasy. smartkidbelt bardzo latwo sie montuje, sa wygodne. oczywiscie trzeba pamietac ze sa one przeznaczone dla starszych dzieci, a nie dla maluszkow.
  
 
My właśnie kupilismy smart Kid Belt, znakomita alternatywa dla fotelika i podkładki. Na prawde warto, pas jest doskonały, dziecko stabilnie zapiete, polecam
  
 
jestem jak najbardziej na tak, dla pasow smartkidbelt. jest doskonałym wynalazkiem, alternatywa fotelika, nie trzeba juz przekładac fotelika z auta do auta. Pas można zabrac ze sobą zawsze i wszedzie