Kodowanie klucza Smart key Prius iv. Brak obu kluczy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Mam Priusa Iv 2018r w transporcie zgubili mi oba klucze . Czy kupując klucz czysty do zaprogramowania dam rady odpalić to za pomocą techstream ?
Jakie kłopoty występują tam najczęściej co z modułem immobilisera? ASO chce wymieniać moduł na nowy .
  
 
Cytat:
2019-04-14 21:39:52, mpepe pisze:
Witam, Mam Priusa Iv 2018r w transporcie zgubili mi oba klucze . Czy kupując klucz czysty do zaprogramowania dam rady odpalić to za pomocą techstream ? Jakie kłopoty występują tam najczęściej co z modułem immobilisera? ASO chce wymieniać moduł na nowy .


Trzeba wymienic smartkey komputer ten za schowkiem pasazera i ID box ktory jest za nagrzewnica na scianie grodziowej na nowy plus nowe nieuzywane smartkeje.
Jezeli kupisz zestaw uzywany sparowany w jednym samochodzie to plus jeszcze blokade stacyjki jezeli jest elektryczna.
Niewiem natomiast czy w wersji usa wystepuje ID box i blokada w zal od regionu moze czegos nie byc.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2019-04-15 21:07:37, Bigelektron pisze:
Trzeba wymienic smartkey komputer ten za schowkiem pasazera i ID box ktory jest za nagrzewnica na scianie grodziowej na nowy plus nowe nieuzywane smartkeje. Jezeli kupisz zestaw uzywany sparowany w jednym samochodzie to plus jeszcze blokade stacyjki jezeli jest elektryczna. Niewiem natomiast czy w wersji usa wystepuje ID box i blokada w zal od regionu moze czegos nie byc.




Rozumie że wszystko w wersji USA?
Czy klucze smartkey z USA działają na innej częstotliwości 315mhz a w Polsce 433mhz?.

Smartkey używany ale tzw czysty programowo będzie ok?
  
 
Cytat:
2019-04-16 07:45:13, mpepe pisze:
Rozumie że wszystko w wersji USA? Czy klucze smartkey z USA działają na innej częstotliwości 315mhz a w Polsce 433mhz?. Smartkey używany ale tzw czysty programowo będzie ok?


Nie to co jakis czas sie powtarza i nie dzialaja te niby czyszczone smarty to sciema. Tylko sparowany zestaw z auta z USA na priva masz nr do mnie

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 



Hej dzięki za odpowiedź

Nie doszedł nr tel podaeślij jeszcze raz.

pozdrawiam
  
 
Cytat:
2019-04-16 14:44:11, mpepe pisze:
Hej dzięki za odpowiedź Nie doszedł nr tel podaeślij jeszcze raz. pozdrawiam


Masz nr na priva ale nie czytales

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2019-04-16 09:50:53, Bigelektron pisze:
Nie to co jakis czas sie powtarza i nie dzialaja te niby czyszczone smarty to sciema. Tylko sparowany zestaw z auta z USA na priva masz nr do mnie



Witam dla innych jeśli się kiedyś spotkają z takim przypadkiem auto tylko z USA !!!


Wyjaśniam klucze używane wyczyszczone działają sam taki kupiłem i zaprogramowałem Techstream!!!!

Nie wymieniamy idbox stacyjki ani nic innego .
Sprawdzone przetestowane




  
 
Cytat:
2019-05-11 16:11:16, mpepe pisze:
Witam dla innych jeśli się kiedyś spotkają z takim przypadkiem auto tylko z USA !!! Wyjaśniam klucze używane wyczyszczone działają sam taki kupiłem i zaprogramowałem Techstream!!!! Nie wymieniamy idbox stacyjki ani nic innego . Sprawdzone przetestowane


Super info podaj jeszcze rocznik i model z tabliczki tej
Naklejanej na slupku po otwarciu drzwi kierowcy i zrodlo gdzie kupiles tego smarta bo to w sumie najwazniejsze.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer