Kultowe cieżąrówki z epoki PRL-u 1:43 DeAgostini - Strona 2

Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bardzo ładny KrAZ, niebieski, jak Ził i Tatra, pewnie wszystkie wywrotki w tej serii będą niebieskie lub o odcieniu niebieskim, kiedyś będę musiał jakichś kamieni naładować do jednego.
Tatra z początku miała mieć czeskie tablice jak poprzednia tatra w kolekcji, żółte, ale widać w ostatniej chwili zrezygnowali z tego pomysłu. Ile takich Tatr 6x6 balastowych w polsce jeździło pewnie nawet nie wiadomo.
Ciekawie zapowiada się następny numer ze Starem 66, co się dzieje na sąsiednim forum na motoshowminiatura jest aż przykre, podobne rzeczy czytałem na forum modelarskim odnośnie modeli ZTS Plastyk czy farbach innych niż Tamiya.

-----------------
( ͡° ͜ʖ ͡°)

[ wiadomość edytowana przez: Hardcore dnia 2021-05-25 08:34:54 ]

Mnie się jakoś te Tatry zapisały w pamięci, ale co to dokładnie było... Wydaje mi się, że właśnie dokładnie takie, ale to było tak dawno, że nic mnie nie zdziwi. Na pewno są na tyle charakterystyczne, że nie trzeba ich było widzieć wiele razy, by zapisały się w pamięci.

A co do pewnego forum, to napiszę w innym temacie, tam możemy ewentualnie kontynuować ten wątek.

Cytat:
2021-05-30 19:01:13, Tomek125 pisze:
Mnie się jakoś te Tatry zapisały w pamięci, ale co to dokładnie było... Wydaje mi się, że właśnie dokładnie takie, ale to było tak dawno, że nic mnie nie zdziwi. Na pewno są na tyle charakterystyczne, że nie trzeba ich było widzieć wiele razy, by zapisały się w pamięci. A co do pewnego forum, to napiszę w innym temacie, tam możemy ewentualnie kontynuować ten wątek.

Jeżeli ktoś nie kojarzy Tatry 813 z polskich dróg, to polecam obejrzeć film ,,Co to konia obchodzi?'' z muzyką Przemysława Gintrowskiego, skomponowanej i wykonanej w podobnym stylu jak w Zmiennikach. Tamta Tatra jest bardzo podobna do modelu z numeru 10. Swoją drogą szkoda, że w gazetce nie wspomniano filmu.

[ wiadomość edytowana przez: Cichoks dnia 2021-06-01 21:47:27 ]

Z mojej strony opóźniona informacja o prezentacji Tatry 813 na moim kanale:

Kultowe ciężarówki z epoki PRL-u: Tatra 813 1:43 DeAgostini - prezentacja

A ze strony Wydawnictwa, w zasadzie też opóźniona, w ostateczności pojawiająca się w ostatniej chwili informacja, o przesunięciu wydania Stara 66.

[ wiadomość edytowana przez: Tomek125 dnia 2021-06-08 19:11:13 ]

Ktoś dostał darmowy segregator? To już siódma paczka a miał być w piątej.

-----------------
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaległość youtubowa.

Kultowe ciężarówki z epoki PRL-u: Star 66 1:43 DeAgostini(prezentacja wideo)

[ wiadomość edytowana przez: Tomek125 dnia 2021-09-08 19:31:12 ]