Cena lady 2107

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Część.

Jakiś czas temu zakończyłem zabawę z lada, FSO itp.
Odezwał się jednak dziadek któremu kiedyś kolega wstawił kartkę za wycieraczkę.

Chce sprzedać 2107 1300. Silnik cieknie, podłoga igła, progi łapie na końcach i przy łączeniach z błotnikami ale jest to mało widoczne. Troszkę przytarta na błotniki tylnym prawym i drzwiach. Zbity klosz przód i błotnik nieznacznie wgnieciony. Do wymiany zderzaki bo są pogniecione.

Generalnie nie widziałem jeszcze tak zdrowej lady a miałem je dwie.

Ile takie cudo może być warte. Z kilku metrów wygląda na prawie cukierka
  
 
To zależy , jeżeli kolega jest lekarzem to dwa tysiące pięćset a jeżeli biskupem to co łaska. Mam taką właśnie , humoru przy targowaniu się co niemiara. No ale ,dziadek się odezwał czyli za połowę ceny pójdzie.
  
 
Ale co chcesz z nią robić? Dla siebie czy na handel?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Jechałem tam z nastawieniem, że jak sprzeda za tys to może pojeżdżę chwilę i sprzedam. Jak już z dziadkiem gadałem to przypomniały mi się te wszystkie zagrywki jak kupowałem poprzednie stare auta. Gadki o komunie, autach na talony itp 😁

Dziadek ceni auto na 3 tys zł.
Więc na handel to jakoś nie wydaje mi się aby można na tym zarobić. Pewnie z tysiąc - dwa na doprowadzenie do stanu bdb ( liczę zderzaki, obcierki, silnik itp. ) więc za ile to sprzedam aby się opłaciło 8-10 tys 😅 wątpię.
Jakoś nie wróciła miłość.do lady więc pewnie bym sobie na dłużej tego nie zostawil. Pojeździł w ciepłe dni i pewnie sprzedał.
  
 
No to sam sobie idealnie odpowiedziałeś. Dla siebie zostawić, dopieścić i jeździć, to jak najbardziej. A tak to lipa z tym handlem. Realna cena sprzedaży 2107 w dobrym stanie, to jakieś 5k PLN.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Szoko to tak jak ja dałem za moja 5200, z tym ze troche czesci jeszcze wycyganilem.
Na ta chwile nie zaluje zadnej zlotowki.
Ale kupowalem z nastawieniem ze zostaje ze mną juz na dobre.
  
 
Ja za taką dałem 1200zł. Wszystko zdrowe lux tylko że stała to z odmy i silnika kopci i na jałowym gaśnie. Przejechałem 180km i odpala za strzałem ale nie ma mi kto pomóc w Krakowie z gażnikiem i silnikiem.
  
 
Cytat:
2019-12-04 19:42:35, belgrano pisze:
Ja za taką dałem 1200zł. Wszystko zdrowe lux tylko że stała to z odmy i silnika kopci i na jałowym gaśnie. Przejechałem 180km i odpala za strzałem ale nie ma mi kto pomóc w Krakowie z gażnikiem i silnikiem.


Byłes już u inż Czecha w Autolada Modlnica? Albo u p. Władka Gazdy w Bibicach?
To spróbuj

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2019-12-03 20:44:59, SzokoLada pisze:
Realna cena sprzedaży 2107 w dobrym stanie, to jakieś 5k PLN.



Mogę spekulować swoją... Jakbym chciał.
  
 
Spekulować każdy może, a rynek weryfikację zrobi sam.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Otóż to.

U nas (we wschodnich rejonach PL) kolega miał problem ze sprzedażą 2107 w naprawdę solidnym stanie blacharskim i (ogólnie) wizualnym za nieco ponad 4k. Ale tutaj zawsze była większa podaż Siódemek niż w reszcie kraju. Może dlatego.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3