Zamienniki mostu/dyferencjału Łada 2101-07

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć,
Tak się zastanawiam, czy można założyć do Łady dyferencjał z Poloneza albo Dużego Fiata? Podejdą sposoby montażu półosi, obudowy do mostu, długość, przełożenia itp?
I czy ktoś próbował to zrobić a nie tylko teoretycznie powie "nie" bo nie?
  
 
BigRomek big pomysł. Jak to zrobisz to daj znać. Każdy wie, że mosty w fso są z gówna.
  
 
Zobacz tu https://detali.zp.ua/
  
 
Cytat:
2019-12-04 14:45:24, SzokoLada pisze:
Każdy wie, że mosty w fso są z gówna.



Nie każdy, ja nie wiedziałem.

Zastanawiam się, co jest jeszcze dostępne na szortach czym można skundlic ten i tak średniej jakości samochód

[ wiadomość edytowana przez: BigRomek dnia 2019-12-05 10:09:53 ]
  
 
Z tego co wiem, to Andrzej-Kraków dość dobrze w tym temacie jest zorientowany. Co do dyfru, to nic nie pasuje.
  
 
Cytat:
2019-12-05 11:35:26, SzokoLada pisze:
Z tego co wiem, to Andrzej-Kraków dość dobrze w tym temacie jest zorientowany. Co do dyfru, to nic nie pasuje.


Czuję tu lekką ironię ale nie zaprzeczę - ortodoksja to mój wróg

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Jak ty Andrzeju mnie już dobrze znasz.
  
 
Cytat:
BigRomek : Tak się zastanawiam, czy można założyć do Łady dyferencjał z Poloneza albo Dużego Fiata?


Wszystko co chcesz możesz założyć - Mitsubishi, Bmw, Mercedes oraz Polonez/Kant - kwestia kasy i umiejętności

Cytat:
BigRomek : Podejdą sposoby montażu półosi, obudowy do mostu, długość, przełożenia itp?


nic nie podejdzie bez modyfikacji

Cytat:
BigRomek : I czy ktoś próbował to zrobić a nie tylko teoretycznie powie "nie" bo nie?


będziesz pionierem

Cytat:
SzokoLada : Każdy wie, że mosty w fso są z gówna.



no bez przesady są kiepskie ale nie z gówna

Cytat:
BigRomek : Zastanawiam się, co jest jeszcze dostępne na szortach czym można skundlic ten i tak średniej jakości samochód ?



wszystko zależy od twojej wyobraźni