Ciekawostka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
https://esanok.pl/2020/sanok-bank-pbs-czasowo-zawieszony-trwa-przymusowa-restrukturyzacja-foto-00e7ts.html
W zasadzie chodzi o 90-tyś ludzi kilka samorządów . Nie to że uważam moje krzaki za centrum wszechświata i okolic ale proszę zwróćcie uwagę na ciszę medialną .
  
 
Też masz konto w tym banku ? Klienci indywidualni nie stracili nic ale mają zablokowane czasowo konta. Dobrze zrozumiałem ?

A czytał ktoś z was kiedyś regulamin swojego banku. Nawet pobieżnie ? Ja tak. Sporo "obwarowań".

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Klienci indywidualni dowiedzą się od swoich pracodawców przy wypłacie czy stracili czy nie.Skala zagrożenia jest duża a mnie znana ponieważ aczkolwiek .W każdym bądź razie cisza jak na pogrzebie organisty .Zwróć na to uwagę .Nie mam konta w tym banku , mam kuzyna żony ,no, ma białe bmw za półdurno z racji pełnionej funkcji w tymże .Funkcji od dwóch lat tam nie pełni .Regulaminu nie czytałem lecz czasem wódkę piję z kierowcą białego bmw.Chodzi mi o akcentowanie ważności nowej posiadłości MEGHAN I HARRY'EGO W KANADZIE nad spółdzielcami bankrutami.Swoją drogą może zechciałbyś wielce szanowny emde kupić prawa do nazwy >biedroneczki są w kropeczki < za jedyne 50 mln? .Propozycja nie do odrzucenia jeżeli zależy ci na ..... .Tak to wyglądało kilka lat temu.



  
 
A i zaczęli jednak trochę trąbić o tym w necie. Czyli - nie uciszą nigdy NAS.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
PBS był drugim bankiem w Polsce.Zaczęli ,a jak uzasadniają zasadność https://gazetawroclawska.pl/kolumbijskie-kartele-narkotykowe-schowaly-pieniadze-w-banku-spoldzielczym-w-polsce/ar/c1-14727932 oczywiście wszystko objęte tajemnicą śledztwa .Że Skierniewice ? Patrz hasło >cypryzacja<
  
 
Jaja jak berety. Z drugiej strony po aferach typu Amber Gold i wałkach finansowych ludzi z Platformy Obywatelskiej nic mnie już nie zdziwi.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3