Licznik elektroniczny escort

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich. Od razu zaznaczę że jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość.
Problem z jakim się borykam przy moim escorcie jest taki że zawiesza się wskazówka od prędkościomierza. Poprostu ruszam a wskazówka ani drgnie natomiast przejechaną odległość mierzy. Wskazówka zaczyna działać po przejechaniu kilkudziesięciu metrów ido zatrzymania pojazdu wskazuje prędkosć. Po zatrzymaniu sytuacja się powtarza. W związku z tym może ktoś wie jaka może być tego przyczyna? Ja podejrzewam uszkodzenie licznika ale moze ktoś sięspotkał z taką sytuacją i wie jak to naprawić. Po dwa mam pytanie czy jak wymienie licznik a jest elektroniczny czy przebieg będzie taki jak na wymienionym liczniku czy może przebieg nie zapisuje się w liczniku tylko jest podawany z komputera? Byłbym wdzięczny za pomoc.
  
 
Wiesz co, podmień licznik albo rozbierz twój, co do przeboiegu licznika to raczej nie idzie od komputera a z samego licznika.
  
 
Pamiętaj jak będziesz kombinował z licznikiem (przekładał) to lepiej żeby przebieg był większy. Bedziesz miał kontrole policji, sprawdzą przebieg i auto na lawete.... same problemy
Przebieg zostaje na liczniku, ford niczego nie zapisuje