Podswietlanie przelacznikow

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Po wlaczeniu swiatel zapala sie podswietlenie przelacznika ogrzewania szyby tylnej. Po przelaczeniu tego przelacznika w pozycje on zapala sie kontrolka podgrzewania szyby- niby wszystko oki ale...podswietlenie przelacznika swiatel przeciwmglowych zapala sie dopiero po przelaczeniu tego przelacznika w pozycje on.
Zerknalem na wtyczki wyglada na orginal. Orientuje sie ktos czy tak to ma dzialac?
  
 
Nie jestem pewien na 100% ale jest to zależne od zastosowanych przełączników. Niektóre nie posiadają diody podświetlającej klawisz przełącznika tylko zapalają się w momencie kiedy przełącznik jest w pozycji on sygnalizując jego włączenie
  
 
Cytat:
2021-07-24 09:20:28, Grisza1910 pisze:
Nie jestem pewien na 100% ale jest to zależne od zastosowanych przełączników. Niektóre nie posiadają diody podświetlającej klawisz przełącznika tylko zapalają się w momencie kiedy przełącznik jest w pozycji on sygnalizując jego włączenie



tam są żarówki- nie diody. Pytam bo na jednym przełączniku świeci po włączeniu świateł a na drugim dopiero po przełączeniu w pozycję on a do tego wszystko wygląda na oryginalne nie przerabiane
  
 
Powiedz kolego jeszcze jedno czy po włączeniu świateł podświetlenie klawisza świeci się jasno jakby przełącznik był w pozycji on czy po włączeni tego przełącznika zapala się jaśniejsza żarówka sygnalizująca pozycję on
  
 
Cytat:
2021-07-26 10:16:41, Grisza1910 pisze:
Powiedz kolego jeszcze jedno czy po włączeniu świateł podświetlenie klawisza świeci się jasno jakby przełącznik był w pozycji on czy po włączeni tego przełącznika zapala się jaśniejsza żarówka sygnalizująca pozycję on



świeci cały czas tym samym natężeniem światła
  
 
To jest ok bo patrzyłem w swojej ładzie jest dokładnie tak samo
  
 
Dzieki
  
 
Też tak mam i też od zawsze (od dziecka) mnie zastanawiało co przyświecało konstruktorom