Gdzie tanio pompe paliwa ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wlasnie w koncu po bojach zalokalizowalem wyciek oleju .. lal sie z pod pompki paliwa... ale to nie koniec .. czesto zdazalo mi sie ze jadac na bezninie autko mi sie zatrzymywalo .. dzis znam juz przyczyne .. wytarl sie bolczyk napedzajacy pompke na walku rozrzadu ((((((((((((

mam dwa wyjscia .. albo robic walek regeneracja .. lub kupic pompke elektryczna zewnetrzna .. poradzcie mi co mam zdzialac
wolal bym kupic pompke bo nie chce sie bawic z rzezbienie walka i chyba taniej mi wyjdzie

jakies sugestie ?
  
 
Wydaje mi się że mniej roboty będziesz miał z elektryczną pompką - opis jak to zrobić jest na forum FSO AK i na stronie fsoautoklub.pl

Poniżej link do tego textu http://www.fsoautoklub.pl/?action=tech_pompka
  
 
Hubek ja niedługo będę patentował mariaż pompki elektrycznej o znacznej wydajności z gaźnikiem, więc jak coś, to mogę Ci pomóc

Najlepiej chyba będzie kupić taką pompę od VW T2, ewentualnie od Suzuki (tego śmiesznego busika z silnikiem 0.8L). No wa do Suzuki kosztuje jakieś 200-250 zeta, wię jak dla mnie odpada. Będę szperał na szrotach, to wyszukam coś działającego i w rozsądnej cenie.
  
 
wlasnie nie wiem co zrobic .. nie chce mi sie za bardzo rzezbic .. nowy walek ze sklepu bede mial kolo 250 300 pln .. a moj stary raczej ma juz dosc krzywki sa zajebiscie porysowane i cos stuka .. ta od pompki krzywka jest "wyfrezowana"

jeszcze sie zastanowie .. bo uzywana pompka el .. kosztuje do 200 .. a nowka jakas kolo 300 +rzezba