DZIAŁ ---- KADETT C

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
  
 
O kurza morda!!!!!!
Az mi się łezka zakręciła....... JUPI!!!!!!!
heheheheh..... no to mamy dzialik!!!!....
  
 
O w morde jeża!! pokłony dla twórcy działu
  
 
WOW Jaki ładny tytulik działu
  
 
Zapomniał bym sie spytać. W ogłoszeniach znalazłem ze ktoś (krys) z Gdyni chce sprzedać moskwicza z silnikiem od C z tego co rozmawiałem to jest to 1,2 ale mozę ktoś wie więcej na ten temat czy to jest S czy normalny i w jakim stanie ?
  
 
Hurra -niech żyje historia
to mi się podoba

Czy ktoś ma jescze City czy tu same Limo??
  
 
Jeszcze przydaloby sie te wszystkie nowe dzialy poprzyklejac.
  
 
No nareszcie czuję sie jak w domku - wszędzie dookoła znajomi i wszędzie dookoła KadeCiki.
Kurcze, fajny ten klub. Kilka dni temu napisałem: "ale by było bosko gdyby powstał DZIAŁ --- KADETT C" i już moje marzenie się ziściło.

  
 
patkasunny City ma jeszcze np Johan_JK z Poznania, ale ostatnio się gośc nie udziela na forum, niestety.. .... a tak poza tym Limo są the best...
  
 
Widzieliście ta rakiete na Allegro? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=17197866

  
 
uff ale bryczka szkoda takiego autka sprzedawać
  
 
hehehe... taki bardzo."niemiecki"..hehehe... Ci co maja wiedzieć wiedzą o co chodzi...
pozdrawiam kadeciaży...
  
 
Cytat:
2003-10-23 17:35:37, Forest pisze:
hehehe... taki bardzo."niemiecki"..hehehe... Ci co maja wiedzieć wiedzą o co chodzi...
pozdrawiam kadeciaży...


Takie właśnie były moje pierwsze spostrzeżenia ...ja właśnie wiem o co chodzi
  
 
...i ta niemiecka cena
  
 
Ale osiągi robia wrażenie HEHEHE tylko ciekawe jak takie maleństwo bedzie zachowywało się zima przy tym wspaniałym tylnym napędzie?
  
 
Cytat:
2003-10-23 19:32:58, patkasunny pisze:
...i ta niemiecka cena


Niestety takie są koszta odrestaurowania i kompletnego tuningowania wspaniałego C
  
 
Cytat:
2003-10-23 21:57:13, DURACELL pisze:
Ale osiągi robia wrażenie HEHEHE tylko ciekawe jak takie maleństwo bedzie zachowywało się zima przy tym wspaniałym tylnym napędzie?


Pewnie się "niezachowuje" hehehehe
  
 
Wiem że to nie możliwe ale powiedzcie mi jedno. Czy silniczek 1,2 ma chłodnice oleju?
  
 
Cytat:
2003-10-25 22:02:43, DURACELL pisze:
Wiem że to nie możliwe ale powiedzcie mi jedno. Czy silniczek 1,2 ma chłodnice oleju?



tak jak i większe silniki - żaden z nich nie miał w serii chłodnicy oleju...
  
 
To co robią 2 metalowe rureczki odchodzące od chłodnicy do silnika? A po odkręceniu żeby spuścić płyn zaczoł wysaczać sie olej. Jak by mi olej do chłodnicy sie dostawał to raczej by po wierzchu pływał a nie na dole. Fakt może nie tą srubke odkręciłem ale cos jest nie tak. Wygląda to tak jak by na dole pod chłodnicą właściwa była chłodnica oleju. Takie 2 w jednym.