Listopadowy Spot - LUBLIN

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W terminarzu jest, ze spocik ma sie odbyc 9.11.2003, ale jak sie dobrze przyjrzec bedzie to niedziela w trakcie dlugiego weekendu. Wiec pewnie wiekszosc z nas bedzie chciala gdzies wyjechac, a co za tym idzie frekwencja moze byc znikoma. Ja juz dzis wiem, ze napewno nie dam rady 9 listopada sie stawic. Takze proponuje przeniesc ten spocik na niedziele 16.11.2003. Co o tym sadzicie?? (wiem, ze miala byc druga niedziela kazego miesiaca i moze troszke mieszam, ale to tylko moje spostrzezenia)
  
 
Oj ja niestety szesnastego moge bo mam egzaminy,kazdy inny termin pasuje mi bez problemu.No ale trzeba zrobic tak jak pasuje wiekszosci,najwyzej listopadowy spocik odbedzie sie bezemnie.
  
 
Cytat:
2003-10-23 12:30:45, cebka pisze:
Oj ja niestety szesnastego moge bo mam egzaminy,kazdy inny termin pasuje mi bez problemu.No ale trzeba zrobic tak jak pasuje wiekszosci,najwyzej listopadowy spocik odbedzie sie bezemnie.


Spoko spoko ja tylko dalem propozycje mozna przecierz sie dogadac a najwyzej pojdziemy z Toba na egzamin :
  
 
Cytat:
2003-10-23 13:30:21, RX pisze:

Spoko spoko ja tylko dalem propozycje mozna przecierz sie dogadac a najwyzej pojdziemy z Toba na egzamin :


A to zapraszam,egzamin odbedzie sie w parczewie.Tylko jeszcze nie wiem o ktorej godzinie.
  
 
Witam!!
Nie chce przerywać tej burzy konwersacji i wtrace tylko na chwilke, ze mi tam pasuje niemal kazdy termin, poza tym ktory mi nie pasuje ... a do Parczewan na spocik moge sie wybrac...

PS.
no to na kiedy sie ustawiamy? Pasuje wam moze 15?? Przeciez nie musi byc to niedziela... piszat co myslita... jakies inne propozycje??...
  
 
Na dzień dzieisejszy jestem pewien ze bede wolny 15, 16, 22,23,29,30 listopad. No chyba że w tym tygodniu nie skoncze szpachlexu w aucie to odpadnie sobota 15 listopada, a tak to pasuje mi kazdy z tych wymienionych dni.
  
 
Cytat:
2003-10-23 12:30:45, cebka pisze:
Oj ja niestety szesnastego moge...


To juz nie aktualne bo jak sie dzis dowiedzialem to egzaminy beda trwac gora do godz.14 takze okolo 15 moge sie juz stawic pod Orlenem.


  
 
i oczywiscie 8 i 9 wchodzi w grę jeżeli zrobie te szpachlowanie z malowaniem. Jezeli nie zrobie w ten piątek, to odpadnie sobota 8 litopada. A 9 listopada moge siep ojawic, nie ma problemu.
  
 
Widze ze juz tremat poruszony.
Mi pasuje do 13wlacznie lub 14 ale niecaly dzien.
Moze jednak ten 9 bedzie dobry lub 8?
Bylbym 1 raz wiec dla zapoznania moglby byc termin do 14.
  
 
Widze, ze wszystkim bez wiekszych problemow pasuje termin ustalony na samym poczatku czyli 9.11.2003 No to nie kombinujmy tylko niech tak pozostanie, a ze maja sie zjawic nowi koledzy na spocie to trzeba sie dostosowac Pisalem wczesniej, ze nie dam rady, ale moze mi sie uda
  
 
Ehh kurde a ja nie wiem czy sie zjawie, 15-16 pasuje mi zdecydowanie bardziej, ale postaram sie....
  
 
Ok,wiec spotykamy sie 9 o godz. mysle tak 14 bedzie dobrze.RX,Plush dacie rade,trzymam za was kciuki
  
 
Tadaaammmmmmmm....
Jestem i ja... jak wiadomo lub nie tez sie pisze na 9 no i mam nadzieje, ze sie zjawie, bo jak na razie, to nie mam planow na ten dzien, ale kto wie??... raczej na 100% bede... i tak ma byc.. ...
  
 
Cytat:
2003-10-27 11:51:03, cebka pisze:
Ok,wiec spotykamy sie 9 o godz. mysle tak 14 bedzie dobrze.RX,Plush dacie rade,trzymam za was kciuki


Wdarła nam sie mała niescislosc, w terminarzu jest, ze spocik jest o 13, a tutaj ustaliliscie ze o 14 wiec zeby komus sie nie pomylilo. Wiec jak ma byc ostatecznie?
  
 
Cytat:
2003-10-30 09:43:52, RX pisze:
Cytat:
2003-10-27 11:51:03, cebka pisze:
Ok,wiec spotykamy sie 9 o godz. mysle tak 14 bedzie dobrze.RX,Plush dacie rade,trzymam za was kciuki


Wdarła nam sie mała niescislosc, w terminarzu jest, ze spocik jest o 13, a tutaj ustaliliscie ze o 14 wiec zeby komus sie nie pomylilo. Wiec jak ma byc ostatecznie?


O przepraszam-przyzwyczajenie ,oczywiscie godz. 13,ja bede pare minut po,bo jeszcze wyjade na Zana po kolege Lord Vader.
  
 
Witka panowie trochi mnie kurde nie było...ale juz jestem Mi 9-ty pasi ale wpadne najwyzej na chwilke(prawdopodobnie na 16.20 musze byc w szkole-jeszcze sie zobaczy ) Ale jak zwykle mam malutkie zyczenie zebyscie ruszyli dupska ze swojego ukochanego miasteczka i na nastepny spocik(ZIMOWY) proponuje stare lotnisko w Nowym Dworze niedaleczko Ryk.W przeddzien spotu tam zajrze i wybadam co i jak reszta do dogadania na spocie Wielkie DZIEKI dla RX-a za info o spocie!!!Dla chetnych mala propozycja na przeddzien spotu(sobota) od 19-tej baluje w Kazimierzu(to tylko 47km od Lublina)extra klimat i fajne knajpy nocleg około 25zl jesli ktos zainteresowany wieczorkiem z browcem i klimatem FSO niech dryndnie do mnie(po 20-tej)to sie zgadamy,moge zaklepac kwatery czy cus... A z ranca przejazd malownicza traska(Nałeczów) na spota.NARKA
  
 
Witam!
No propozycja Danielka jest kuszaca... hmmmm... ja bym sie moze i wybral... tylko ze sam nie bede jechal... jakby sie znalazl ktos jeszcze chetny, to dajcie znac... ja na 95% wybralbym sie do Kazika... moze i nocleg tronia drogi ale moze sie cos wykmini innego... tak ze jak ktos sie wybierac ma zamiar to ja moge sie rowniez wybrac...
  
 
Witam!
Tak postanowilem troszke podniesc temacik... i zaapelowac ponownie o szykie skladanie propozycji, gdzie sie udajemy i w jakim cel?!?!?... oczywiscie mozna to rowniez ustalic spontanicznie na samym spociku, ale moze ktos jeszcze cos do niedzieli wymysli...
  
 
To znowu ja...czy spocik na 100% bedzie o 13-stej-tak mi najbardziej odpowiada.Do zobaczyska.
  
 
Czyli spot jest 09 /niedziela/ o godz 13? Jak tak, to ja tez sie pisze