Polonezem też można

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Waśnie zakończył się dla mnie sezon startów w zawodach na najlepsze nagłośnienie i z dumą przekazuję Wam informację, że swoją padlinką zająłem trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski w klasie amator 0-300.
Koniec sezonu to dla mnie rychłe pożegnanie z padlinką.
Informację o sprzedaży zamieściłem w giełdzie.
Pozdrawiam
  
 
Gratuluje zajecia 3 miejsca w klasie amator do 300W


Tylko dlaczego go sprzedajesz?
  
 
WOW 3 miejsce to super gratuluje no i właśnie dlaczego sprzedajesz swoją furke?
  
 
Moje gratulacje

tylko szkoda że już "nasze auto - polonez" nie będzie reprezentowane na zawodach
  
 
Dzięki.Tak jak pisałem wcześniej - rudy dobrał mi się do karoserii. Temat jest już przesądzony. Wkrótce koleś umieści kilka fotek padlinki na swojej stronce.
Jak będą to podam linka i oczywiście prawo do publikacji na FSOAK.
Pozdro...
  
 
A jaki bedzie nastepny samochod ?

Moze "rudy" lubi glosna muze bo mnie tez nie oszczedza choc ja nie moge startowac w zawodach ze swoim sprzetem
  
 
Na pewno nie przewiduję nic spod biało - czerwonej flagi.
Mam dwa autka na oku, ale jeszcze za wcześnie o tym mówić.
Zresztą czasem trafia się coś zupełnie innego niż się planuje, więc zobaczymy.
  
 
Oldmobil,

bardzo dobry wynik - szczere gratulacje,
dzięki za klubową muzyczną sensacje.
Poldiego chcesz sprzedać - mówisz to bez skrycia
skoro musisz trudno - nowy etap życia.
Na którym życzymy Ci sukcesów wiele,
lecz zaglądaj do nas z Poldka (nowym) właścicielem.

Pozdrowienia, Renata
  
 
Cześć.
Spieszę poinformować, że będę startował w Mistrzostwach Europy!!!
SWOJĄ PADLINKĄ. Wiadomo, chciałbym wypaść jak najlepiej.
Stąd mam dwie prośby.
do GDA.(chyba)
Jeśli możesz to przygotuj GIF-a z tłem, takim jak na stronie głównej, ale w formacie 12.5x18cm (takich jak zdjęcia w albumach, to chyba taki format - nie znam się), ale z adresem www naszej strony , na dłuższym boku - poziomo.
żrobię z tego prezentację.
druga prośba - jeśli ktoś ma obrazek poloneza caro - taki jak rysunki w instrukcji, ale nie z boku, przodu lub tyłu ale w perspektywie, to też proszę na priva. Na jego tle będzie schemat instalacji.
Oczywiście będzie też adres www taką czcionką jak opisane tło, ale to już sam potrafię) Mam dwa tygodnie na dopracowanie auta.
Pozdrawiam
  
 
O kurzcze w Mistrzostwach Europy

Powodzenia ,pozdrawiam
  
 
no no
a wczoraj napislaes ze sprzedajesz poldka, moze zmieniles zdanie (mam nadzieje), czy to jego ostatni wystep?
  
 
W zasadzie to już w sobotę by go nie było))
Ale najwyraźniej lubimy się
Jeszcze Katowice i Bye Bye
  
 
oldmobil - widzę że jednak tak szybko się nie rozstaniecie teraz Katowice, potem nastepne zawody itp. Pokazuj innym jak najdłużej że i w Polonezie może "music" dobrze grać

BTW: jutro zacznę projektować wspomniane przez Ciebie .jpg (gify będą kiepskie )
  
 
Powodzenia oldmobil Trzymam Kciuki!!!
  
 
Hołek zaczynał od 125p....Ty od poldasa POWODZENIA!!!KTO WIE CO BEDZIE ZA PARE LAT!!!
  
 
Jedno pytanie w Mistrzostwach Europy, ale czego?? Rajdach amatorskich, rajdach samochodowych, napisz cos wiecej!

Pozdrowka
Adamus
  
 
Adamus chodzi raczej o zawody AUDIO, chyba ze sie myle i Oldmobil jest wszechstronny i bedzie zasuwal w rajdach poldkiem wypchanym glosnikami i wzmacniaczmi ale byl by ubaw
  
 
Jesli ustawilby glosniki wylotem do tylu to przy mocniejszych basach zasuwalby na odrzucie
  
 
A to juz zakumalem Bylem troche zdziwiony!

Pozdrowka
Adamus
  
 
Powodzenia zycze
Oldmobil a ty wtartujesz w zawodach na jakosc dzwieku czy ilosc dB ?