SPOT - Gdańsk, (09.11) /ZDJĘCIA/

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak więc zgodnie z terminarzem spotykamy się w samo południe na pasie startowym na Zaspie - są jakieś propozycje co do tego co będziemy robić ?

ja mam jedną propozycje aby zebrać składkę klubową i wysłac wspólnie jedym przelewem - będzie taniej
  
 
Z tą składką to jest dobra propozycja ,jakoś nie mogę się zebrać i puścić przelewu a to może się skończyć niedopsze
  
 
Zdrówka!
Czy to oznacza ,żę w Srodę 05 11 nie bedzie o 18 , mini spotu?
Nogami przebieram!
Kasiunia
  
 
Cytat:
2003-11-02 19:25:38, Kasiunia pisze:
Nogami przebieram!
Kasiunia



Zrób siusiu
  
 
W środę pewnie jak zwykle,tym bardziej że pogoda się poprawiła
I Łazik może przyjedzie na taborecie
  
 
Ho ho jak ten czas zapier... to juz miesiac minol i nastepny spocik. Jakie propozycje co by czas milo zlecial Moze dokonczymy egzamin
  
 
przyjechac?
  
 
Cytat:
2003-11-02 23:54:11, SPAjK pisze:
przyjechac?


no ba - najlepiej przy okazji przywieź mi nową dokładke orciari pod przedni zderzak

Skóra - myślę że pachołki Łazik bedzie miał takze zrobimy jakiś placyk manewrowy
  
 
Pewnie Spajk, to tylko 300-pare kilosow co to dla Was. Dwa rzuty beretem
  
 
a może gdańsk do nas by wpadł 15-16
Assistance+żerań+spocik
wszystko na raz
  
 
Swietna mysl GDA.Tym razem będę -nie ma innej opcji Widze,ze szykuję się nowa klubowiczka,wiec wreszcie nie bede jedyna i samotna wsrod pomorskich klubowiczow
  
 
Klubowiczka??

Adamus
  
 
Cytat:
2003-11-03 10:16:24, adamus pisze:
Klubowiczka??

Adamus





Nie wiem o co chodzi
  
 
Cytat:
2003-11-03 11:48:15, danield pisze:

Nie wiem o co chodzi


zapewne chodzi o koleżankę Kasiunię, mam nadzieje że pojawi się pomimo spotkania w środę (nie wiem czy będę jeszcze) również w niedziele - w każdym bądź razie gorąco zapraszamy
  
 
Dalem usmiech, bo dostalem niedawno na priv wiadomosc od "Kasiunia", ale z podpisem w tresci Roberciak. List byl od kolegi, ktory pytal pod oceanarium jak wstapic do FSO AK i nie wygladal na kobiete W tresci takze nie udawal kobiety.

Stad moje przypuszczenie o meskiej plci "Kasiuni"

Pozdrawiam
Adamus
  
 
To zalezy na kogo sie zaloguja. To chyba małżeństwo.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
jak bede mial wolne od roboty, to was odwiedze
  
 
Cytat:
2003-11-03 21:27:38, Tomek_gdy pisze:
jak bede mial wolne od roboty, to was odwiedze


ooo - Tomcio się odnalazł , jak najbardziej podjeżdżaj "mancią"

Adamus to ciekawe co piszesz, zobaczymy jak jest w rzeczywistości - hallo Kasiunia kim jesteś
  
 
Cytat:
2003-11-03 22:27:08, GDA pisze:

Adamus to ciekawe co piszesz, zobaczymy jak jest w rzeczywistości - hallo Kasiunia kim jesteś




Widzę że nie tylko Waga ma rozdwojenie jaźni
  
 
Coraz większa ciekawość mnie ogarnia kto to jest kasiunia, tym bardziej że od dziś stał(a) się naszym klubowiczem