Specjalnie dla Steina

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Stein pijaku masz swoj topic i tu wpisuj sie jak bedziesz pijany i bedziesz chial kogos pozdrowic czy wypic czyjes zdrowie. I nie wiecej nic o alkoholu w innych topicach !!!

Pozdrawiam serdecznie i zycze owocnych wpisow.
  
 
hehe dziekuje bardzo.. .. ale zrobmy ten post otwarty jak ktos jeszcze inny bedzie pil i bedzie chcial pozdrawiac to pisac tu...

ale ty to maz pomysly hehe
  
 
To jeszcze poproście o podwieszenie
  
 
z tego co wiem jak sie pisze swoj post to kazdy uzytkownik tzn klubowicz moze podwieszac watki
  
 
Cytat:
2003-11-02 19:51:33, Piter20 pisze:
To jeszcze poproście o podwieszenie



Z tym trzeba do Wszechmocnego uderzyc
  
 
To ja się dopiszę tutaj W piątek piłem, w sobotę piłem, i dziś troszkę piłem i chyba jeszcze dobrze nie wytrzeźwiałem.
  
 
nio i sam sie zlapalem w swoja pulapke bo wlasnie przyszedl koles z politrowka bolsa......jestem po dwoch browarkach, teraz jeszcze to ............oj bedzie zle jutro we wrocku na zajeciach.................
  
 
breheheheheee....... jak wy mnie potraficie zaskoczyc chopaki jestescie niessssamowici !!!! az mi sie humor poprawil...... zeby tworzyc topica o waszym pijanstwie

buziaki
  
 
mimimi bo my jestesmy the besciaki hehe - jeszcze jestem trzezwy i w przeciwienstwie do Steina kontroluje co i gdzie pisze
  
 
a to ze wy debesciaki jezdescie to juz dawno wiedzialam..... jedno mnie tylko zastanawia.... a mianowicie: czy Stein to aby nie jest za mlody co by tyle pic???

heh... pozdro...

ps. kiedy pijemy w wiekszym gronie??
  
 
Mimimi to najblizsza okazja to oborniki - nic to ze to kawalerskie gruchy - damy rade - wsadzimy Cie do torta
  
 
ja wczoraj z kobieta polowke bolsa ... wipilem ( w drinach ) i jedno PIfko
  
 
Hubii w takim razie ja dzisiaj dolączam do Ciebie hie hie - koles wpadl na maly rejs hie hie - a mimimi swietna kobitka
  
 
no mimimi .. ja mam 19 lat : to nie tak malo choc jestem najmlodszy .. a ja nie pije duzooooo tylko od czasu do czasu na jakas okazje
  
 
heheh.... Grzechu - no nie przesadzaj, mimimi jaka jest kazdy wie

stein, ja sie poprostu martwie o twoje komorki ktore gina bezpowrotnie od %%%tooff , a 19 lat - to ja w twoim wieku jeszcze nie pilam

pozdro.....
  
 
Hehe Stein szybko dorasta, aż strach pomyśleć co bedzie robić za 10 lat

Hehe sami alkocholicy Minister Hausner się cieszy, łatamy dziurę w budżecie.
  
 
Nocne Polakow rozmowy.........
  
 
Cela
  
 
ja za 10 lat bede ojcem (chyba).. wasze zdrowko niema jak to kopiace heinekeny
  
 
taaa asiu wino tacie wypijalas..a le to nie picie .. z eodka ledwo ci kroku dotrzymuje ... buhahaha nie pijaca sie znalazla

heheh

zdrowko