Gdzie naprawię głośnik ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie gra mi jeden głośnik średniotonowy w kolumnie, gdzie we Wrocku można by go naprawić ?

  
 
Hmmm dokłądnie to ci nie odpowiem, bo nie mam już ich ulotki, ale są goście, którzy naprawiają głośniki i stoją na giełdzie elektronicznej na Robotniczej w niedziele.

W tygodniu mają gdzieś swój serwis i sklep w okolicach pl. kromera, jneżeli dobrze pamiętam.

Najlepiej jednak wpadnij w niedziele na giełdę. Oni stoją z głośnikami i kolumnami tuż przy tym budynku, w miejscu gdzie jest wejście tylnie i wejście od parkingu, ale nie w tym rzędzie gdzie jest zadaszone, tylko w tym przed. (nie wiem czy dobrze ci wytłumaczyłem ale inaczej nie potrafię )
  
 
A moze sie kabelek obluzowal i nie trzeba taskac kolumny
  
 
Ja naprawiałem głośniczki magnata na Rychtalskiej ,wymieniali mi w głośniku spaloną cewkę koszt naprawy 40zł
  
 
Paulo - gdzie dokładniej ?
Vers - napewno spalony, i nie będę nosił kolumny tylko wykręcę głośniczek
  
 
niestety dokładnego adresu nie pamiętam , jest to w starym bloku na parterze po prawej stronie ,jest tam napewno jakiś szyld mósisz podjechać i poszukaś ewentualnie kogos zapytasz !
Albo jedz jutro(w Niedziele) na giełde elektroniczną na ul robotniczą i tam popytaj .

[ wiadomość edytowana przez: paulo78 dnia 2003-11-08 22:49:39 ]