KUPIE OBUDOWE LUSTERKA PRAWEGO LUB CAŁE LUSTERKO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
TAK JAK W TEMACIE KUPIE NAJCHĘTNIEJ OBUDOWE PRAWEGO LUSTERKA LUB CAŁE LUSTERKO PILNE !!!
  
 
u mnie w sklepie kosztuje nowe koło 300 zł...nie wiem czy to dobra cena...ale jest
  
 
czesc ja mam obudowe lusterka ale lewego czy to ci odpowiada. Tak jak wam mowilem mam cale sprawne lusterko tylko jest wylamane ale mozna sobie to zrobic. Zzewnatrz niejest pekniete ani zarysowane, mechanizm tez dziala
  
 
poszukuje obudowy lewego lusterka, Bartek1112 co jest wyłamane bo nie jestem w temacie w Twoim lusterku
  
 
Ja mam lewe lusterko cale z mechanizmem itd. Ono jest cale, niepeknete ani nieporysowane, dzialajace ale jest wylamane w srodku ale podobno da sie to zrobic. Jezeli chcesz je zobaczyc to iema problemu powiedz gdzie i kiedy
  
 
I odkupiłem lusterko od Bartka1112. Dzięki Bartek
  
 
Niema za co. A jeszcze jak by ktos chcial to mam sprezyny do esperaka 4 sztuki (przod i ty)
  
 
Z jakim przebiegiem?
  
 
z przebiegiem okolo 50 tys. Ale ja jezdze sam wiec niesa chyba zurzute mocno bo moj samochod nigdy niebyl obciazony z tylu wiec tylne sa dobre i przednie tez. Jezeli chcesz to niema problemu
  
 
ja tez bym kupil, ale najchwetniej cale lusterko prawe

albo jak ktos wie to niech podpowie jak i jakim klejem skleic lusterko, tzn moje macha sie w obie strony, poszla sie jeb...ć ta blokada usztywniajaca i sklada mi sie samo przy duzej predkosci albo odwraca do przodu przy ostrym hamowaniu-elektryka i podgrzeqwanie dziala wiec moze byc na sztywno ale jakim klejem skleic i w jakim miejscu dac klej ?????
  
 
Cytat:
2003-12-04 13:59:11, gisk pisze:
I odkupiłem lusterko od Bartka1112. Dzięki Bartek



To może chcesz odsprzedać mechanizm? Bo u mnie poprzedni właściciel zakleił wszystko silikonem :/
Tom