Sprzedam opony zimowe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedam komplet opon zimowych Kormoran snowpro 185/65 R14 po jednej zimie,ok.5,5kkm.Cena 560 zł.Kupione 17.10.2002r mam gwarancję.Powód-wlaśnie kupiłem inne zimówki i założyłem wczoraj.
  
 
Dwa pytania:

1) Dlaczego kupiłeś nowe zimówki????
2) Mogę kupić ale za max. 400 zł. - za 680 zł. moge mieć komplet nowych Barum Polaris 2.
  
 
a tak poza nawiasem-mamy wątek kupie/sprzedam zrobiony przez Zoltiego mozna by tam zamieszczac ogłoszenia
  
 
Do JACO-no to kup Polaris2 za 680zł a będziesz bardziej zadowolony.(Snowpro sprawdzają się we wszystkich warunkach zimowych -mokro,sucho,błoto pośniegowe oprócz nieodśnieżanych dróg)Wczoraj wulkanizator u którego rok temu kupiłem te kormorany wystawił w komisie za cenę 600zł.Ja liczę na 520zł min.Obecnie założyłem Sava Eskimo3 a brałem pod uwagę jeszcze Polaris2.Doświadczenie pokaże co do trafności wyboru
  
 
ja tam bym Snowpro nie kupil - mialem je 2 lata temu w VW Golfie i w zimie sie kompletnie nie trzymaly - dlatego je pozniej po roku sprzedalem.
  
 
Cytat:
2003-11-07 11:51:35, AdamZuk pisze:
Do JACO-no to kup Polaris2 za 680zł a będziesz bardziej zadowolony


I będzie bardziej zadowolony
  
 
Podczas wymiany opon mechanior stwierdził że moje obecne już się do niczego nie nadają (wylazły druty na jednej) i w związku z tym zaproponował mi kupno nowych. Ale zdecydowanie odradzł mi kupno Barum Polaris, zachwalając Dębice i Fulde. Mam w związku z tym pytanie do użytkowników Barumek: Czy macie z nimi jakieś probley ? Ceny u niego to 170 za Barum, 175 za Dębice i 230 za Fuldę. Wszystkie 175/70/14. Ale ojciec pojechał na giełdę w Mysłowicach i tam są ceny zgoła inne 120 za Dębice, 130 za Barum i chyba 170 za Fuldę. Tak więc w niedzielę czeka mnie nieprzewidziany zakup
  
 
Dziwnie wysokie te ceny sklepowe. U mnie na wsi ceny opon w serwisach są wyższe od ceny opony na giełdzie o kilka zł, ale w tej cenie jest montaż.
  
 
Opony poszły za 540zł. Uff