SPOT TORUŃSKI - 23.11 /ZDJĘCIA/

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to jak drodzy koledzy?Spotykamy się zgodnie z planem?Może tym razem Torunianie wynajdą jakieś ciekawe miejsce?A może sypnie śniegiem i będzie można troszkę poszaleć?Wszelakie pomysły mile widziane! .
  
 
Cytat:
2003-11-07 18:40:15, kaovietz pisze:
Spotykamy się zgodnie z planem?Może tym razem Torunianie wynajdą jakieś ciekawe miejsce?


A dlaczego mielibyśmy się nie spotkać?
Co do miejsca, to się zobaczy .
  
 
Ja jestem zdecydowanie za. Dobrym miejscem jest ten tor przy lotnisku w razie czego tam można poszaleć, chociaż z góry zastrzegam, że w szaleństwach nie będę brał udziału...
  
 
ja wpadnę... może już nawet "nowym" fiatem =))
  
 
Cześć

Pojawie się
Mam nadzieję, że nie dopadnie mnie żadne chorubsko jak miało to miejsce przed poprzednim spotem w Bydgoszczy

Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2003-11-08 09:44:32, czeczun pisze:
ja wpadnę... może już nawet "nowym" fiatem =))



Może jakiś pokaz przedpremierowy?
Mieszkam w końcu niecały kilometr od Ciebie

Maras może pochwaliłby się nową Skodziną
  
 
Cytat:
2003-11-08 09:20:06, Jeff_Colby pisze:
Ja jestem zdecydowanie za. Dobrym miejscem jest ten tor przy lotnisku w razie czego tam można poszaleć, chociaż z góry zastrzegam, że w szaleństwach nie będę brał udziału...



Pomysł jest ok

Tyle, że ja również nie pisze się na szaleństwa.
  
 
132 na chodzie więc i ja będę... Co do miejsca to proponowałbym betonki obok toruńskiego poligonu. Można by wydłubać parę pachołków i ścignąć się kilka okrążeń.

Betonki to stara sieć asfaltowych i betonowych dróg, na której kiedyś żołnierze uczyli się jeździć. Obecnie nie używane, ale w niezłym stanie. Jako miejsce zbiórki proponowałbym wtedy parking przed salonem Fiata na ulicy Poznańskiej.

Co wy na to???
  
 
Cytat:
2003-11-09 21:24:07, Quattro pisze:
Jako miejsce zbiórki proponowałbym wtedy parking przed salonem Fiata na ulicy Poznańskiej.

Co wy na to???


Zmiany, zmiany. I dobrze.
  
 
Cytat:
2003-11-09 21:24:07, Quattro pisze:
(...) Co do miejsca to proponowałbym betonki obok toruńskiego poligonu. Można by wydłubać parę pachołków i ścignąć się kilka okrążeń.

Betonki to stara sieć asfaltowych i betonowych dróg, na której kiedyś żołnierze uczyli się jeździć. Obecnie nie używane, ale w niezłym stanie.
(...)
Co wy na to???


Jak na lato! Ja się pisze na szaleństwa obiema rękami. Moge nawet ścignąć sie ze 132 w handycap'owym ofcoz . Jeśli tylko dojadę to będę się bawił! Dzisiaj o 10:00 kolejna próba dokręcenia drugiego kólka, może nawet da radę wiecej niż 720-ke... Całość zostanie udokumentowana zapisem video więc bedzie już wiadomo czy na spocie będe mógł poszaleć
  
 
Super, bede, mam teraz pstrykacza do komórki to bede mógł jakies fotki porobic...
  
 
Cytat:
2003-11-09 21:24:07, Quattro pisze:
132 na chodzie więc i ja będę...



Dawno już Cie nie było na spocie sto trzydziestką dwójką.

Cytat:
Jako miejsce zbiórki proponowałbym wtedy parking przed salonem Fiata na ulicy Poznańskiej.

Co wy na to???



Normalnie spot mi chcecie zorganizować na poligonie prawie pod moim miejscem pracy?

Jełśi chodzi Ci o Torital na Poznańskiej to jestem za
Pytanie do zamijscowych klubowiczów: "Czy wiecie jak tam trafić?" - może potrzeba eskorty?
  
 
Cytat:
...Pytanie do zamijscowych klubowiczów: "Czy wiecie jak tam trafić?" - może potrzeba eskorty?


Nie mam zielonego pojęcia jak tam trafić, więc eskorta byłaby mile wskazana, gdyż wolałbym się nie pogubić w Toruniu z wiadomych przyczyn Notabene czy to daleko od dotychczasowego miejsca spotu ?

Pozdrawiam
Colby
  
 
Cytat:
2003-11-13 21:40:54, t_kucyk pisze:
(...)
Jełśi chodzi Ci o Torital na Poznańskiej to jestem za
Pytanie do zamijscowych klubowiczów: "Czy wiecie jak tam trafić?" - może potrzeba eskorty?




Z tego co pamiętam to Torital jest w zupełnie innej części Torunia niż UMK i tor RC, żeby nie powiedzieć na drugim końcu (tak dobrze to się nie orientuje). Mam nadzieje ze sie myle...
  
 
To wlasciwie jest "trzeci koniec"

Jakby wszyscy z Bydgoszczy przyjechali do Torunia przez "Stolec" Kujawski to wjechaliby w Toruniu prosto na ulice Poznańską i mieli by Torital po lewej stronie, tuz przed biurowcem Radia Gra i Abba Ekomedu, który widac z daleka.

A jak nie to sie umowimy na BP koło stadionu i was bede eskortował.
  
 
To na dwunastą??? Poznańską zaproponowałem, bo jak się jedzie do Torunia po drugiej stronie Wisły to nie sposób nie trafić!
  
 
Cytat:
2003-11-14 09:51:35, Lafaar pisze:
To wlasciwie jest "trzeci koniec"

Jakby wszyscy z Bydgoszczy przyjechali do Torunia przez "Stolec" Kujawski to wjechaliby w Toruniu prosto na ulice Poznańską i mieli by Torital po lewej stronie, tuz przed biurowcem Radia Gra i Abba Ekomedu, który widac z daleka.



Mi to nawet bardziej odpowiada jechać z tamtej strony, gdyż nie muszę dzięki temu przejeżdżać całej Bydgoszczy tylko pojechać tak jak wyprowadziłem Tomka. Jeżeli ten Torital jest widoczny to powinienem po kilku godzinach go znaleźć. Biurowiec tego Radia faktycznie jest widoczny bez problemu, więc myślę, że spoko sobie poradzimy. Notabene pytanie. Czy wjazd na ten tor jest jakoś oznaczony ? Jeżeli tak to w jaki sposób ? Za wszelkie porady nawigacyjne z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Colby
  
 
Na betonki można w zasadzie wjechać od Poznańskiej, ale zalecałbym posiadanie Hummera z pługiem. A co mam aż tak popularny samochód że go zgubisz w tłumie???
  
 
Dokładnie, pojedziemy po drugiej stronie wisły i nie powinno być problemów. Przede wszystkim ominie nas przeciskanie sie przez oba miasta . Mam nadzieje ze auto bedzie juz gotowe na pierwsze powazne szalenstwa
  
 
Cytat:
2003-11-14 15:44:13, Jeff_Colby pisze:
Za wszelkie porady nawigacyjne z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Colby



Cześć Maciej
Nawigator Pirx gotów

Jedziesz normalnie drogą, którą mi pokazałeś. Przejeżdżasz pod tym betonowym mostkiem - droga skręca w lewo - mijasz salon bodajże Mitsubishi (Suzuki?) wrzucasz na luz, po 100 metrach włączasz lewy kierunkowskaz i zjeżdżasz na parking Toritala

A tam czekać będzie już komitet powitalny