Straciłem moc !!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mineło kilka tygodniu jak opuściłem warsztat, postanowiłem sprawdzić instalacje LPG wkońcu od ostatniej wizyty mineło z 25000 km. instalacja w porzadku, ustawił obroty, wymienił filtr i takie tam pierduły zwiazane z przeglądem. jak wyjechałem było super, ładna szła jak burza. mineły pare dni i usmiech znikl, nie mam mocy, ja mu w pedal a on nic, na benzynie jak wciskam pedal gazu gwaltownie to gasnie musze wolniutko wciskac, na gazie natomiast jak wciskam gaz to pracuje jakbym mial wydech sportowy (wydech nie jest dziurawy). samochod stracil przyspieszenie, ciezko sie rozpedza i glosno pracuje.majster doradzil mi wymiane kopulki, kabli i swiecy, podejrzewajac ze to jeden cylinder nie chodzi, wymienilem swiece, kopulke i kabelki (mam nadzieje ze dobrze podlaczylem wszystko). niestety bo tej operacji ładna dalej tak samo. jesli chodzi o odpalanie to pochlastac sie mozna, na gazie nie odpale za nic, wczesniej palila za pierwszym, na benzynie troche musze pokrecic by zapalila.
ktos mial podobny problem, domyslacie sie w czym jest wina?
POMOCYYYYYYYYYYYYY !!
  
 
Kurcze - to może byc prozaiczne Sevi - zatkane dysze paliwa. Ale oprócz tego może trzeba "popracowac" nad iloścoią powietrzan jaką dostajesz na gszie i na benzynie???
Paweł
  
 
Nie wiem, ale to chyba kwestia regulacji. A membrana jest w porzadku? Nie trzeba palca rozdzielacza wymienic?
  
 
sprawdz jeszcze zaplon,ja mialem podobnie, a po regulacji jest ok.
Niech moc bedzie z Toba!!!!!!
  
 
Ja rowniez na 99% zdiagnozowalbym po tym prychaniu zaplon.
  
 
dzisiaj rozmawiałem ze znajomym, podpowiedział mi bym sprawdził przy jakich obrotach zwiększa się moc a przy jakich moc spada. stwierdzam co zauważyłem, do 3000 moc samochodu jest koszmarna, ok. 3500-4000 zaczyna nabierać mocy, odczuwalne jest przyśpieszenie. Kolega stwierdził jedno, wymień swiece, problem polega na tym że ja te świece wymieniłem jak wspomniałem niżej.mam pomysła by spowrotem wstawić stare kable zapłonowe.
pozdrawiam
  
 
Hm popieram wersje regulacji zaplonu.

Bo co ci dadza swiece jezeli zaplon masz do d...?
  
 
Przyczyna Odnaleziona !!!!
Palec rozdzielacza i styki.
przy okazji zostanie ustawiony zapłon.
pozdrawiam.