Wady Poloneza Caro

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zamierzam kupić sobie używanego Poloneza gdyż jest tani i ogromniasty i ma cztery drzwi a np. cinkłaczento ma tylko dwa i jest droszy.Moje pytanie brzmi: jakie są wady poloneza? To pytanie kieruje to doswiadczonych posiadaczy tego oto boskiego(wg mnie) auta. Słyszałam ze podobno dużo pali
 
 
zalatuje mi tu prowokacja,wiec sie nie wypowiem
  
 
Ma jedną poważna wade: NIE DA SIE NIM JECHAĆ 250km/h
  
 
a tak serio to najwieksza wada sa blachy(gnije)ale jesli jest odpowiednio konserwowany problem znika,coz fordy i ople gnija tak samo lub nawet szybciej.Co do spalania to wiadomo juak jest nie pali malo ale w gazowni sie tym nikt nie przejmujenp Golf II czy Audi 80 lub 100(starsze wersje)pala wiecej lub tak samo,ma jeszcze pare innych pierdol ale malo znaczacych zreszta jak kazde auto Moj mnie jeszcze ani razu nie zostawilna drodze wiec sobie chwale
  
 
PANOWIE POLONEZ TO ZADNYCH WAD NIEMA , A JAK SIE JAKIES POKARZA TO Z WINY UZYTKOWNKA . CZY SIE MYLE ??
 
 
Nie ma aut bez wad takie jest moje zdanie. Fakt w duzej mierze wszystko zalezy od użytkowania. Ale np. minusem w starych Poldkach sa np. hamulce Lucas jest zdecydowanie lepszy.
  
 
Napenwo blacha przynajmniej jak kupujesz używańca to na to musisz patrzeć po pierwsze. A reszte to wad nie widze tylko zalety np możesz go tanio stuningować Ps przedchwilą zobaczyłem przykrą rzecz poldek potrącił kierowce ale moze się mu nic nie stało bo podnosił się jak go karetka brała a na poldku nawet ryski nie ma ma mocne blachy
  
 
Wady hmmm ja znam jedną, jakby go nie wyciosali od siekery byłby w 100% zajebisty a tak w sumie jak każde auto ma swoje, hamulce (stare) blacha, ale tu nie ma zasady, bo jak dbasz to wszystko będzie luksus nie raz widziałem borewicza z 80 lat i prezentował się lepiej niż nie jeden zachodni!!!
Takie przysłowie ... Jak se pościelisz tak sie wyśpisz ... stosować należy też w autkach !!
  
 
Cytat:
2003-11-09 18:51:58, irekg pisze:
Napenwo blacha przynajmniej jak kupujesz używańca to na to musisz patrzeć po pierwsze. A reszte to wad nie widze tylko zalety np możesz go tanio stuningować Ps przedchwilą zobaczyłem przykrą rzecz poldek potrącił kierowce ale moze się mu nic nie stało bo podnosił się jak go karetka brała a na poldku nawet ryski nie ma ma mocne blachy

poldek potracil kierowce? a ten kierowca to byl z poldka?moze sie nim zle zajmiwal?i poldek tak z zemsty?
  
 
  
 
Pewnie cos kierowca w nim dlubal, poldka zabolalo i mu oddal.

Ojciec jezdzil kiedy polozezem caro 1,6gle, no coz wady to blachy, hamulce, duzo pali. Sadze ze jak na takie pojemnosci to ma raczej cienkie osiagi.
  
 
CHCESZ POZNAC WADY POLONEZA JA MAM WIELKA JAK STANY ZJEDNOCzONE (USA) TO MOJ STARY KURWA DZISIAJ MI ZDEZAK ROZJEBAL . SORRY ZE KLNE ALE MNIE NERWY NOSZA . COFAL I ZAWADZIL KURWA JAKI JESTEM ZLY ZDERZAKI MAJA DO KITU !!!!
  
 
e..grochu przesadzaszkumplowi facio wjechal w tyl astra,poldek bez sladu astra na laweteco do blach to pocieszajacy jest fakt ze ople i fordy gnija rownie ambitnie
  
 
Mnie to się też kiedyś zdarzyło facet Seicento nie widział że się zatrzymałem na światłach i BUM. Ale poldek oczywiście cały - nie wspomnę o SC
  
 
podstawowa wada....brak zalet
  
 
Cytat:
2003-11-09 23:17:17, Alan28 pisze:
Cytat:
2003-11-09 18:51:58, irekg pisze:
Napenwo blacha przynajmniej jak kupujesz używańca to na to musisz patrzeć po pierwsze. A reszte to wad nie widze tylko zalety np możesz go tanio stuningować Ps przedchwilą zobaczyłem przykrą rzecz poldek potrącił kierowce ale moze się mu nic nie stało bo podnosił się jak go karetka brała a na poldku nawet ryski nie ma ma mocne blachy

poldek potracil kierowce? a ten kierowca to byl z poldka?moze sie nim zle zajmiwal?i poldek tak z zemsty?

OJ WIECIE O CO CHODZI NIE ŚMIAĆ SIĘ TKAI MÓJ MAŁY BŁĄD WIELBŁĄD
  
 
Cytat:
2003-11-26 15:55:15, El pisze:
podstawowa wada....brak zalet

elo EL wiem co to ibiza i poldozer ale co to wrszawa?
  
 
A jeżeli masz coś co tylnich zderzaków to zainstaluj sobie hak
Mi to pomogło gdy wiechał mi w dupe zielony lanos!!!(mam świadka-Wodza) A niestety zderzak lanosa do wymiany no i oczywiście tablica rejestracyjna
  
 
to widocznie byl wyjatkowo twardy lamuschyba mial wspawana szyne kolejowa za zderzakiemhmm.....ciekawy pomysl na obnizenie przodu
  
 
Cytat:
2003-11-26 12:24:39, Alan28 pisze:
e..grochu przesadzaszkumplowi facio wjechal w tyl astra,poldek bez sladu astra na laweteco do blach to pocieszajacy jest fakt ze ople i fordy gnija rownie ambitnie



Eh, też miałem takie przeżycie. Wpakowałem się kiedyś w naprawdę siekierzastą strefę parkingową, w dodatku ze ślepą uliczką. Chcę zawrócić, a nie mam odwagi tyłem wpakować się na ruchliwą drogę - no to zaczynam nawracać. I coś ciężko szło. Dopiero jak skończyłem to zobaczyłem że jeden ze słupków parkingowych (niski) sterczy skośnie. Wkurwiłem się na maksz i już kombinuję gdzie by go do blacharza dać bo pewnie rysy i wygięcia są. Jadę dalej, parkuję, wysiadam obejrzeć szkode i SZOK - ANI ŚLADU !!!!! Sto razy oglądałem miejsce które powinno być oskrobane a tam dosłownie nic !!!

Słupek sterczy tak do dzisiaj.