Zmiana polozenia kierownicy w Lada 2107?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przy pomocy wyszukiwarki nie znalazlem nic na ten temat , moze zle slowa wpisywalem , jezeli byla o tym mowa to przepraszam

Kolega kupil sobie wczoraj lade 2107 z 86r Wszystko mu sie podoba (wczesniej mial kaszla) , ja sam sie nie spodziewalem ze 1.3 w takiej 1 tonowej budzie bedzie az tak zwawe Jedynym mankamentem jest to ze kierownica jest strasznie wysoko , zle ja sie trzyma, a jej kont to 45stp. Jest jakas mozliwosc obnizenia kierownicy? W innej ladize rajdowej (na zdjeciaciach z netu)widzielismy ze ma nizej i bardziej rownolegle do deski , a nie pod kontem 45stp.

Prosilbym o kontakt e-mail mkrawczyk@peugeot205.pl

Pozdrawiam
Maciej krawczyk
www.krawczyk.w.pl
gg - 1189821
 
 
Kwestia przyzwyczajenia. Przynajmniej wygodnie się wsiada i wysiada.
  
 
hmmmmm mi tez nic nie przeszkadza.................dziwne bo nawet nigdy nie zwróciłem na to uwagi!!!! no ale kazdy sobie rzepke skrobie.........
pozdrawiam
  
 
Mozna, moj kolega zrobil mi to i o wiele lepiej sie jezdzi. Nie bede wymadrzal sie, jak to zrobil, musze go spytac, ale byla to prosta i szybka operacja

  
 
ja tez nigdy nie zwrucilem na to uwagi, a jezdzi mi sie dobrze.
  
 
Witam...
ja troche obnizyłem kolumne kierownicy, pomiedzy mocowanie kolumny, a mocowanie do deski dałem podkładki gumowe, kierownice mam niżej i mniej drgan od układu kierowniczgo się przenosi, ale nie jest to jakies bardzo wielkie obnizenie, miałem takze na uwadze wygodę przy wsiadaniu i wysiadani, w końću autem jeżdzę sporo takze po mieście