Co sie dzieje???ostanio nikt sie nie odzywa???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
długi weekend sie skonczył...a tu pusto
  
 
Ja dopiero niedawno odebralem kompa,ale juz jestem i bede wpadal,tak wiec u mnie wszystko w normie i po staremu.Ale co sie dzieje z reszta to sam nie wiem.Panowie przeciez to forum-miejsce gdzie wszyscy moga sie wypowiadac. jak bym chcial sobie pogadac z jedna osoba to od tego jest priv,a odnosze takie wrazenie ze w pewnym sensie z Naszego forum powoli robi sie cos w rodzaju priva.
  
 
działam na forum już od dłuższego czasu zauważyłęm że obecność na tym forum różnych osób odbywa się falowo tzn. przez jakiś okres czasu jest straszna nuda,że jets tak hjak mówicie priv a później tak jak było kilka tyg. temu duży ruch. NIe wiem czy to jest uwarunkowane może fazami księżyca
  
 
sorki ale ja nie mam stalego lacza i nie mam tak czestego dojscia do netu ale jak tylko moge to cos sie odezwe pozdro
  
 
Sluchajcie. Dlaczego maja teraz ludziska pretensje?
Chceta rozmawiac?? OK!!!
Stworzcie odpowiedni TOPIC i zaraz sie posypia odpowiedzi.
A uwazam ze poki nie ma swiat (wtedy mozna na rozne tematy gadac ) nie ma co po prostu siana robic na forum.

Jest cos waznego znajduja sie odpowiedzi.
Np. SPOT!!!! I jak widac nie wszyscy tam weszli lub sie wypowiedzieli a byl to jeden z najwazniejszych TOPICOW na FORUM!!!
  
 
Paq masz racje jak jest coś ciekawego od razu są ludziei się wypowiadają
  
 
Paq ludziska nie gadają ..... bo mowa jest srebrem a milczenie złotem
albo jak mawiał poeta milczę więc jestem