Andrzejki w Warszawie - 29.11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jest juz zarezerowane na 29.11ego miejsce w knajpie KICZ PUB na ulicy nowogrodzkiej 22, wejscie na przeciwko wejscia do hotelu forum.
jak na razie zarezerwowalem 14 miejsc, ale to moze ulec zmianie. bedziemy mieli do dyspozycji antresole. start o 17-stej. o 21-ej zaczyna grac kapela, wiec bedzie glosniej. jest szafa grajaca do tego czasu. zarcie i napitki wygladaja nastepujaco:
gulaszowa-8zl,
pierogi-8zl,
tosty z grilowanym ptakiem-7zl
kielbasa z grila-9zl,
karkowka z grila, ryz, surowka-19zl,
filet z ptaka, ryz, surowka-17.
zarcie jest przygotowywane na biezaco, zadne zapiekanki z macro i tego typu swinstwa.
sa tez ze trzy salatki w cenach 10-11 zl
piwo: kasztelan 4,50 male, 6,50 duze,
okocim 5/7, pilsner urquell 5,50/7,50.
jest mozliwosc zamowienia rury piwa i kazdy bierze ile chce: 5l-72zl, 2,5l-32zl i tak dalej.
fajki do wyboru w normalnych cenach
znizek zadnych nie ma, ale za to nie placimy za rezerwacje i obsluge.
mozliwosc wrozenia z wosku, no problem.
w poblizu nocne autobusy na powrot
prosze o zdecydowane deklaracje przybycia raczej mza na priva, sms, jakkolwiek.

oczywiscie zapraszamy wszystkich klubowiczow spoza warszawy, nocleg sie znajdzie. swietna okazja na nalot na warszawe. ostatni byl w 44tym


[ wiadomość edytowana przez: pagan dnia 2003-11-13 19:42:56 ]
  
 
Ja+Venuska.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Jak mi LOO kupi kolektor to przyjade sam. Tylko nie mam gdzie nocowac
  
 
ramzes, pisalem, ze spanie sie znajdzie. chociazby u mnie, spajka i wielu innych, wszystko jest do obgadania. fajnie by bylo, gdybys nas nawiedzil.
  
 
Cytat:
2003-11-13 20:52:55, Ramzes_II pisze:
Jak mi LOO kupi kolektor to przyjade sam. Tylko nie mam gdzie nocowac


U mnie miejsca ci dostatek, czuj się zaproszony.
  
 
No to wszystko teraz w rękach LOO
A ja musze przygotować troszku autko (poprawić rozrząd).
  
 
KiLeR+Jacynka
  
 
Ja i moja Aga bardzo chętnie ale na razie to tylko na 50%.
Jak ja nie lubie planować długoterminowo...
  
 
Cytat:
2003-11-13 19:59:24, OLO pisze:
Ja+Venuska.



Nic dodac nic ujac.
Kazdy z wlasna swieczka, bez skojarzen, dobre by byly rowniez jablka i kawalek noza, lepiej caly.

venus
  
 
Każdy z własną swieczką? Co ta kobieta wypisuje Przecież to ludzie czytają.
  
 
Venus chciała powiedziec z gromnicą A te jabłka to po co ? bedziemy robić jabcoka ??


[ wiadomość edytowana przez: Ramzes_II dnia 2003-11-14 14:06:03 ]
  
 
Postaram się wpaść, choć nie mogę obiecać na 100%, ponieważ tego dnia idę na koncert, chyba że po koncercie do Was zawitam. W ogóle w tym miesiacu mi sie koncertów narobiło i 16 i 29. Niemniej jednak dołożę starań żeby sie z Wami spotkać.
  
 
Cytat:
2003-11-14 13:57:42, Grzech pisze:
Każdy z własną swieczką? Co ta kobieta wypisuje Przecież to ludzie czytają.



Ta kobieta napisala bez skojarzej Grzechu Ramzes jest taka wrozba ze sie obiera jablko rzuca obierke za siebie i sprawdza ksztal a wiadomo moze sobie nowego polaja wywroze a jak sie bawic to sie bawic. Co do propozycji Pagana ja tez moge zaoferowac nocleg wiec czekamy na te obiecane naloty... Jezeli ktos ma babcie albo dziadka ktorzy pamietaja andrzejkowe wrozby niech wypyta jakie jeszcze zabawy i wrozby byly kiedys popularne bedzie sporo czasu, warto by go czyms zapelnic.

Venus
  
 
Cytat:
2003-11-14 14:34:58, Venus pisze:
Cytat:
2003-11-14 13:57:42, Grzech pisze:
Każdy z własną swieczką? Co ta kobieta wypisuje Przecież to ludzie czytają.



Ta kobieta napisala bez skojarzej Grzechu Ramzes jest taka wrozba ze sie obiera jablko rzuca obierke za siebie i sprawdza ksztal a wiadomo moze sobie nowego polaja wywroze a jak sie bawic to sie bawic. Co do propozycji Pagana ja tez moge zaoferowac nocleg wiec czekamy na te obiecane naloty... Jezeli ktos ma babcie albo dziadka ktorzy pamietaja andrzejkowe wrozby niech wypyta jakie jeszcze zabawy i wrozby byly kiedys popularne bedzie sporo czasu, warto by go czyms zapelnic.

Venus


To upijemy OLO i ide nocowac do Ciebie. Nic nie mów nicnikomu to taki mały spisek.
  
 
Trójmiasto-jedziemy
  
 
Oki - OLO - pliss załatw mi kolektor o którym rozmawailiśmy.
A ja przyjeżdzam z osobą towarzyszącą czyli prosił bym o spanie dwuosobowe dla nas. Kto użyczy cieplutki kącik dla nas ??


[ wiadomość edytowana przez: Ramzes_II dnia 2003-11-14 20:55:00 ]
  
 
Cytat:
2003-11-14 16:12:12, danield pisze:
Trójmiasto-jedziemy


a ruszcie dupy!!! hehe!
  
 
No to widze, ze nam sie robi VI Zlot Ogolnopolski!
  
 
Cytat:
2003-11-14 20:03:56, Ramzes_II pisze:
Oki - OLO - pliss załatw mi kolektor o którym rozmawailiśmy.
A ja przyjeżdzam z osobą towarzyszącą czyli prosił bym o spanie dwuosobowe dla nas. Kto użyczy cieplutki kącik dla nas ??


[ wiadomość edytowana przez: Ramzes_II dnia 2003-11-14 20:55:00 ]


Możecie dostać pokój gościnny w Nieporęcie
  
 
Zglaszam swoja obecnosc .