Dziwne stuki po wymianie walka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wymienilem sobie walek rozrzadu bo poprzedi mi sie skonczyl .. i nie oplacalo sie go regenerowac .. otorz .. po wlozeniu noego cos mi hamsko stuka .. mechanik powiedzial ze to normalka ale mnie ten stukot strasznie denerwuje .. przed wlozeniem takiego czegos nie bylo ... dzialalem z pompka paliwa i wlasnie zastanwaiam sie czy to ona czasami nie puka .. hmm qrde przyjeda ne spota to moze ktos mi powie w czym problem ..

jutro bede mial uszczelke z podkladka pod pomq .. bo wydaje mi sie ze trzpien pompki tak halasuje i puka

  
 
trzpien od pompy
zawory
popychacze ?
nie wiem nie znam sie
  
 
Walek masz w bloku czy w glowicy? zaworki sa z hydraulika? Na pierwszy rzut oka wyglada na kiepska regulacje luzow zaworów. Któryś Ci po prostu klepie, ale musialbym to jeszcze usłyszeć na żywo
  
 
wszystko wskazuje na pompq mam ogryginalna uszczelke i podkladke wiec zaloze i sprawdze ) czy to tak stuka czy nie .. moze fakt po zdjeciu walka cos sie zdupilo i jakis zawor albo plytka klep[ie .. jak sie nagrzeje to glosniej puka ( dzis wymienie podkladke pod pomq i lukne co z tym .. jak nie to trzba bedzie zdejmowac walek .. i uszczelke pod glowica .. ( w tym roku uszczelke wymienialem juz 4 razy wlasnie przez ta pomq
  
 
Hubii, podjedź posłuchamy...