Hurra! Mamy specjalistyczny dział forum! (INFO)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i stało się.
Oto jest osobny dział poświęcony Fiatowskim jednostkom napędowym z dwoma wałkami rozrządu w głowicy. Tutaj winny trafiać wszelkie rady, opisy, pytania i spostrzeżenia dot. silników serii TwinCam (TC) wszelakich pojemnosci produkcji włoskiej, czyli firm z grupy FIAT'a (FIAT, Lancia, Alfa Romeo, Ferrari (?)) oraz wszelkich innych jednostek napędowych montowanych (nie seryjnie!), planowanych do montażu w samochodach z FSO.
Oczywiście oprócz wspomnianych silników zajmujemy się tu również ich osprzętem, instalacją elektryczną (części silnikowej), układem przeniesienia napędu itp.
Zapraszamy do czynnego uczestnictwa w dyskusjach, dzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniem i materiałami, oraz zadawania pytań związanych z montażem, obsługą i naprawą w/w jednostek oraz elementów/urządzeń z nimi współpracującymi.
Życzę owocnego korzystania z działu.

Pozdrawiam
Race_D



[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2003-11-18 00:59:52 ]
  
 
to teraz zaplacisz skladke?
  
 
Fajowsko.
A gdzie on ????
  
 
Moze niedlugo bede czestym bywalcem tego dzialu.
  
 
Cytat:
2003-11-18 10:01:53, KiLeR pisze:
Moze niedlugo bede czestym bywalcem tego dzialu.



Hihi..ja również....
  
 
Cytat:
2003-11-18 09:07:29, pagan pisze:
to teraz zaplacisz skladke?


No pytanie! Jakże by inaczej! Dałem się za psa to będę szczekał
  
 
Cytat:
2003-11-18 11:21:57, OLI_F50 pisze:
Cytat:
2003-11-18 10:01:53, KiLeR pisze:
Moze niedlugo bede czestym bywalcem tego dzialu.



Hihi..ja również....



mam naszieje ze bedzieci go odwiedzać w celach poogladania proiblemów innych a nie rozwiązywać własne
  
 
a propos problemów to widze ze moje słynne posty zostały pominiete albo co bardziej prawdopodobne wykasowane
  
 
Moderator tego forum proszony jest o niekasowanie postów w danym wątku!!!

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Cytat:
2003-11-18 18:51:57, bodziot pisze:
a propos problemów to widze ze moje słynne posty zostały pominiete albo co bardziej prawdopodobne wykasowane


bodziot - nie wszystkie posty zostały jeszcze przeniesione dop tej kategorii, bez wyszukiwarki ciężko je zlokalizować

Cytat:
2003-11-18 19:18:22, BIAŁY pisze:
Moderator tego forum proszony jest o niekasowanie postów w danym wątku!!!


a to co bo nierozumiem, ta kategoria nie ma jeszcze moderatora
  
 
No własnie. Ja tez nic nie kasowałem. Bodziot - moze po prostu jeszcze nie przeniesione wszystkie wątki. Powoli. Bez nerwów.
  
 
Cytat:
2003-11-19 08:03:50, Ramzes_II pisze:
Bez nerwów.




Nie ma problema.
  
 
Cytat:
2003-11-19 08:03:50, Ramzes_II pisze:
No własnie. Ja tez nic nie kasowałem. Bodziot - moze po prostu jeszcze nie przeniesione wszystkie wątki. Powoli. Bez nerwów.




ano chciałem napisac pare slów na temat mojego poldka i myslałem ze go znajde tutaj ale bede musuał porzukać recznie
  
 
Cytat:
2003-11-18 17:52:39, bodziot pisze:
Cytat:
2003-11-18 11:21:57, OLI_F50 pisze:
Cytat:
2003-11-18 10:01:53, KiLeR pisze:
Moze niedlugo bede czestym bywalcem tego dzialu.



Hihi..ja również....



mam naszieje ze bedzieci go odwiedzać w celach poogladania proiblemów innych a nie rozwiązywać własne



Hmmm... cóóóżżżż...jeśli włożę 2,0 DOHC ( a tak będzie moze juz w przyszłym roku ) to trudno mi będzie "tylko" oglądać posty jeśli będe miał jakiś problem do rozwiązania ...
  
 
Słuchajcie panowie - jezeli znaleźliście jakies tematy o 2.0 dohc, to piszcie mi linki na priva, ja je zweryfikuje i przenose do odpowiedniego działu. Oki ?
tak bedzie szybciej.
  
 
widze też ze mimo obawy dział ten cieszy sie niesłabnącą popularnościa
  
 
Cytat:
2003-11-21 19:00:52, bodziot pisze:
widze też ze mimo obawy dział ten cieszy sie niesłabnącą popularnościa


Jakże by inaczej! Dyć to kozackie silniki!