Zakup OMEGI KOMBI

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jestem zainteresowany zakupem Omegi Kombi A od 89r. o pojemności do 1,8 L. .Jeśłi znacie kogoś kto chce sprzedać lub możecie podać namiary na dobre żródło to będę bardzo wdzięczny
  
 
To bedziesz mial problem, bo omegi caravan wychodzily od 1,8 pojemnosci )
  
 
no to już czegoś się dowiedziałem, w paru komisach goroco proponowali mi Omegę Kombi z silnikiem 1,6 ( "napewno nie składak"
  
 

1.8 caravan!!!!! A to wogóle ruszy z miejsca????
Możę lepiej 1.2 16V
Moim skromnym zdaniem najlepszy wybór to 3.0 24V!
  
 
widze że fanklubowicze nie tylko dobrym chumorem obdarzeni ale i sporą wiedzą , a i człowiekowi w potrzebie gotowi zawsze pomóc. Chyba lepszy będzie passat
  
 
Tylko omega nalegam!!!!!!!!
  
 
tesz mi się bardzo podoba no i ta przestrzeń w środku
tyle tylko że gdzie nie pójdę w wawie to jakiś chłam mi chcą wcisnąć
  
 
Zobacz to nullomega Wygląda fajnie Cena taka sobie
  
 
A sorki to miała być A to musicz poszukać na onecie tam jest tego od cholery nara pozdrawiam
  
 
tylko nie 1.8... najmiejszy silnik jaki mozna rozwazyc to 2.0
jednag do Omegi najlepiej pasuje R6 ...czyli od 2,6 az po 4 litry....
  
 
Ja polecam oczywiście karawanka 3,0 24v Mam takiego i jestem z niego zadowolony. Poprzednio miałem 2,0 i powiem ci że to muł. Jednak bestia waży troche.
Gorąco polecam 3,0 24V ( C30SEJ )
NARA
  
 
Witam

Primo, nie boj sie pojemnosci w Omedze - kup 2.0. Czemu sie nie boj? O tym zaraz...

Drugie Primo, jaki Passat??!!
Wydasz kupe kasy i nic nie bedziesz mial w srodku. Ani elektryki porzadnej. VW były i są z tego znane - w standardzie nie masz niczego poza wycieraczkami. A w tamtych latach nawet el. szyby były dodatkiem. Mój kolega stary kupił sobie Passata, nie chciałem być okrutny ale porównując nasze dwa starsze samochody byłem wielce uradowany

Co od awaryjności - Omega z przodu. Passaty lubie sie bardziej kasztanic niz Opel.

I sprawa ostatnia - zasadnicz czesto - CZĘŚCI !
Nie ma innej limuzyny o takim bogactwie części zamiennych, zamienników, i części ze szrotów. A to wszystko po cenach niespotykanych nigdzieindziej - w zadnym aucie tej klasy. VW się kryje.....
Jak auto jest w miarę dobrym stanie nie wydasz więcej praktycznie na część zamienną więcej niż 200 PLN. Pompy, chłodnice, paski, uszczelki..... to jest coś.

POjedź poza W-we.
Ostatnio dużo ciekawych aut z serii Omega jest w Lublinie. To jest moja druga Omega, i żadna nie była z W-wy.

PZDR, i w razie co napisz.
  
 
Cytat:
2003-11-20 08:36:28, Leon-Z pisze:
Tylko omega nalegam!!!!!!!!





"Ihr Omega entwickelt nach den neuesten Erkenntnissen der Automobilforschung bietet er ein Höchstmass an Komfort und Leistung. Die Ingenieure und Stillisten bei Opel haben ihn zu einem der sichersten Fahrzeuge gemacht. Nun liegt es an Ihnen, Ihren Omega sicher zu fahren und seine einwandfreie Funktion zu erhalten."

Oto dlaczego nalegam na Omegę.
  
 
klamka zapadła, kluczyk przekręcony !!
Żona, znajomi no i oczywiście zacne wasze grono utwierdziły mnie w przekonaniu iż zakup Omci Caravan to najlepsza rzecz jaka może mnie spotkać w życiu
W zwiazku z tym KAŻDA CENA ZA JAKĄKOLWIEK, BYLE OMEGA CARAVAN
Wystarczy że będzie stała pod domem i cieszyła moje oko, zawsze kumple z górki mogą zepchnąć i te pare metrów w ekstazie i z krzykiem na ustach sobie pojadę.

teraz na serio KUPIE OMEGĘ CARAVAN W DOBRYM STANIE ZA NISKĄ CENĘ
  
 
No, widze ze kobieta (chociaż w końcu kobieta, i daleko jej do przyziemności typu Omega) wie co dobre

A na poważnie, to auto może Cię zaskoczyć. W dobrym stanie Omegi są naprawdę bezawaryjne.
Pamiętaj też, że kiedy dajesz mniej, zawsze pozostałą część rozkładasz na raty..... remonciki, jakieś wymiany itp.

Nie wiem co rozumiesz jako niską cenę, i ile chcesz dać - a w rezultacie który rocznik możesz kupić.
No i kwestia gazu.... C20NE - czyli poczciwa 2.0 jest nie do zastąpienia.
Jak wypatrzysz coś w okolicy napisz, podjedzie się i obejrzy.

Musisz wiedziec coś jeszcze, w zakupie caravana potrzebna jest barrrdzo duża ostrożność. Chodzi o to, że kombiaki często jeżdziły w małych firmach, bardzo źle eksploatowane. Najgorsze połączenie to kombi-diesel.
  
 
! Znalazłem ogłoszenie !
Sprzedam OMEGĘ A CD diament 2,0 benz.
czytam dalej ... cena w porządku, rocznik też, cholera tylko bez gazu (trzeba będzie założyć ), prawie full wypas i kolor taki jak lubie
Myśle sobie to jest to !!!!
Już miałem dzwonić do gościa ale coś mnie tkneło ... kurna przecież ja szukam combi

  
 
cierpliwość popłaca szukaj i jeszcze raz szukaj. Trzymam kciuki !

Pozdrawiam

Robert
  
 
czołem
duużo widziałem różnych omeg kombi ale jeszcze się nie zdecydowałem
jest jedna taka która mi naprawdę pasuje brak jej tylko gazu
może podpowiecie mi gdzie zakładać instalację gazową do omegi z 91 r. (silnik 2,0) i czy warto w to wogóle się ładować - słyszałem że dla starych silników "niechodzonych na gazie " niezdrowe jest instalowanie gazu ( koszty eksploatacyjne wiem że są niższe)
  
 
Bierz tą bez gazu i zamontuj instalację w jakimś sprawdzonym, porządnym warsztacie! Przynajmniej będziesz miał pewność, że zrobi Ci to fachowiec a nie ziutek ze szwagrem w szopie. Nie daj się namówić na jakieś super komputery, wtryski itp... C20NE bardzo dobrze chodzi z najprostszymi i nieskomplikowanymi (ale fachowo założonymi!!!) instalacjami.
  
 
zgadza sie z tym gazem.
Niektórzy Ci powiedzą że katujesz silnik gazem... je mialem na zegarze 330 000 przebiegu (znaczy sie na zegarze było 163 000) jak założyłem gaz.
Fajne jest to jeżdzenie, bez skrupułów, kiedy wiesz że grosze wydajesz na jazdę. Czasem człek sobie specjalnie dookoła pojechał, by mieć radoche.

Napisz jakieś szczegóły, gdzie jest auto -komis ? i jakie wyposażenie itp.