Pochwale sie...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a wiec... jak dobrze pojdzie to w tym tygodniu najpozniej w przyszlym (zalezy kiedy rodzice beda mieli pewien gowniany swistek dla banku).. bede jezdzil nowym autkiem .. a mianowicie Fiat Panda 2... niestety szkoda mi troszQ tego mojego malego pierdla bialego.... i druga strona minusu przez jakis czas bede musisal na seri pojezdzic.. mam nadzieje ze jakos to pojdzie...

Do zobaczenie na jakims spocie
  
 
Tylko nie mówcie do Steina "Mały"
  
 
no racja niemowic tak domnie :p bo bedzie : ..hehe powiem wam ze sympatyczny kolor jest
  
 
CO TY TAK STEIN zminiasz auta jak rekawiczki ? jakiejs sportowej ci nie kupia ? hehe
  
 
widocznie są przezorni....i kupuja Pandę 1.1...55PS...a nie PUNTO HGT ale jaki kolorek???
niebieski??? morski blue???
  
 
Cytat:
2003-11-19 21:52:37, hubiii pisze:
CO TY TAK STEIN zminiasz auta jak rekawiczki ? jakiejs sportowej ci nie kupia ? hehe



Hubii, jak Stein będzie miał nasze lata, będzie jeździł 25 laetnim Taunusem. Resztę kobiety pochłoną
  
 
No prawie rodzinne auto
Gratulacje



PS. W Legnicy Fiat chyba rządzi
  
 
silnik bedzie ten 1,2 dynamik.. .... no wsumie przy decyzji o kupnie duzo gadlaem z rodzicami.. i to ma byc auto rodzine (nie pariwe:p).. a z drugiej stronypozwola mi sie w nim bawic i juz zostanie dlamnie ... a kolorek Blękitny .. aut niezmieniam jak rekawiczki bo maluchem pewnie bym jezil do tej pory gdyby nie ta sytuacja co byla.. a pande kupijemy dlatego bo jka za ta cene to wyposazenie i auto dobre .. a auto sportowe mi sie tam marzy Fiat Cupe .. lub Stilo HGT
  
 
To kiedy przyjezdzasz do warsztatu csstylingu
  
 
Cytat:
2003-11-19 22:28:11, imEL pisze:
To kiedy przyjezdzasz do warsztatu csstylingu



A po co?
  
 
Cytat:
2003-11-19 22:28:11, imEL pisze:
To kiedy przyjezdzasz do warsztatu csstylingu



Buahahahaha

No w końcu trzeba auto oblepić
  
 
Cytat:
2003-11-19 22:37:12, gruszka pisze:

Buahahahaha

No w końcu trzeba auto oblepić



Zima idzie, to pewnie śnieżynkami
  
 
hehehe naarzie nic niebde oblepieac wzasadzie nic nieebde robic.. pierwsze jak juz bede robic to wydech pojdzie do odszczalu .. a taie oklejnie teraz jak bede chial to troszQ mnie wyniesie a nato i nato narazie nie mam kasy
  
 
Ta jasne fachofcy sie znaleźli!!

Csstyling swiadczy szeroki zakres uslug, a panom z wrocławia kojarzy sie jedynie z oklejaniem, no coz...
  
 
Nie jestem żadnym "panem", a że z WRoCka, to już kara boża?
  
 
Jasne!!

A bo sie zdenerwowalem...
  
 
Nie miałem na myśli żadnych docinków. Tak sobie tylko napisałem. Sobie, a muzom.
  
 
A tak na marginesie na csstylingu pojawi sie wkrotce wiele ciekawych rzeczy...
  
 
np po okazyjnej cenie mozna bedzie kupić nerki i wątroby osób, które się śmiały z oklejeń
  
 
Cytat:
2003-11-20 08:32:15, diZeL pisze:
np po okazyjnej cenie mozna bedzie kupić nerki i wątroby osób, które się śmiały z oklejeń



To ja się piszę. Zawsze chciałem mieć zapasową swoją wątrobę.