KIEDY NASTĘPNY ZLOT?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Was Rodacy Omega`cy
Mam pytanie, kiedy i gdzie planujecie następny zlot Bestii? Pytam bo chce Was poznać & napić się z Wami browara.
Pozdrówa!
  
 
spokojnie.... napewno nie przegapisz informacji o zlocie, zazwyczaj jest widoczna dość dobrze.
Najwcześniej można się spodziewać raczej na wiosnę.
Zapewniam Cię, że warto czekać cierpliwie............. tylko niech Ci zapał przez zimę nie opadnie

Pozdrawiam

Robert
  
 
Musiałbym rozwalić sprzęta w zimie wtedy nie miałbym czym przyjechać na wiosne, póki co jeżdże spokojnie więc pełen luz!
Pozdrówka!
  
 
Musiałbym rozwalić sprzęta w zimie wtedy nie miałbym czym przyjechać na wiosne, póki co jeżdże spokojnie więc pełen luz!
Pozdrówka!
  
 
Witam serdecznie
Cezi czekaj tak jak ja spokojnie .
Ja rowniez jestem nowym czlonkiem.
Jak mowi Res napewno takiego czegos nie przegapisz
  
 
Spoko Cezi, Elvizz jest w Lublinie. Jak chcesz wypić browca to daj znać.
Pozdrawiam nowych klubowiczów.
  
 
A może LOB Party w śnieżnej scenerii.Chociaż w sumie w śnieżnej scenerii już było (w kwietniu 2003)
Pozdr.
  
 
Panowie tak jak w temacie!!!!!!!!
jakieś propozycje co do next LOB?
  
 
no fakt, dawno nie było
  
 
Pewnie lipiec - sierpien. Zrobi się ankietę i wszystko jasne.
  
 
postaram się i ja uczestniczyć
  
 
jak juz mowilem na zlocie bede blagal na kolanach coby nie robic miedzy lipcem a wrzesniem bo mnie nie ma. musze zarobic na bestyjke. jak nie zarobie to to nie bede mial za co przyjechac po wakacjach, a nie chce opuszczac wiec jak mozna to przed plizzzzzzzz.

pozdro
  
 
Ja zawsze sie dostosuje wiec mi jest obojetne )
Pozd,Wojtek
  
 
No ja rowniez sie postaram dostosowac i czekam na konkretne daty next spotu


pozdr
  
 
no normalnie nie poznaje towarzyszy

spokojnie , Panowie nie ilość się liczy ale jakość

co za dużo to i...cośtam nie zje

Jedno jest pewne (jak napisał PiotrS) będzie ankieta, będzie termin i gitara gra........



Pozdrawiam

Robert
  
 
no to se pojechale
  
 
Panowie, w sierpniu to ja zapraszam was na wybrzerze do 3miasta. Na Babich Dolach beda organizowane wyscigi na cwierc mili.Ogolnie morze,plaza,wino,spiew i zabawa.Na bulwarze da rade z Prezydentem Gdyni zalatwic plac pod bestie,niech ludziska poogladaja.Co wy na to?
  
 
Panowie, w sierpniu to ja zapraszam was na wybrzerze do 3miasta. Na Babich Dolach beda organizowane wyscigi na cwierc mili.Ogolnie morze,plaza,wino,spiew i zabawa.Na bulwarze da rade z Prezydentem Gdyni zalatwic plac pod bestie,niech ludziska poogladaja.Co wy na to?
  
 
Ja tam czemu nie,
bestia zwyczajna morza, wybiera się do Międzyzdrojów w lipcu, więc będzie zwyczajna morskiego powietrza.
Ciekawe tylko, co na to nasi południowcy? dla nich to już poświęcenie niebywałe, no chyba, że będą wczasowac nad morzem.
  
 
Ja to jak zwykle co roku Gdańsk odwiedzam wieć na 80 % będe mam nadzieje że nic nie wypadnie ale do wakacji to jeszcze długo
pozdrawiam