Grudniowy zlot mazowiecki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak jak w temacie o bratnich klubach proponuje zleciec do norblina na godzine 10-ta w druga niedziele grudnia, tj. 14-ego wstepujac na gielde starych czesci i ogladajac polskie samochody, jako ze mozna je ogladac w nieskonczonosc. prosze spajka lub kogos kto ma tam chody o zalatwienie wpuszczenia nas samochodami na teren muzeum. nastepnie pojechac na ekogreen lub w inne sympatyczniejsze miejsce i spotkac sie z zastawiarzami, np o 11.30. okolo 13tej pojechac razem do otrebusow zwiedzic tamtejsze muzeum i na goraca herbatke do knajpy tamze.
  
 
Wszystko pieknie i fajnie a nie myslales ze w grudniu to by sie wypadalo na jakis oplatek spotkac w trzeci weekend miesiaca taka mala klubowa wigilia czy cos w ten desen?? Moge zarezerwowac cala sale klubowa w Kliprze bedziemy oddzielnie, w miare cicho pogadamy poskladamy sobie zyczenia my (znaczy laski z kluby badz polowy klubowiczow)przygotujemy jakies zarelko wigilijne i bedzie tak jakos fajniej?? chyba ze zrobic spot i s[pot wigilijny oddzielnie.

Venus
  
 
I to ostatnie Twoje zdanie Venus ma i ręce i nogi i resztę całkiem całkiem, jednym słowem to jest to o co chodzi. Jestem calkowicie za dwoma imprezkami (jakby bylo potrzeba do pomocy silnego i gupiego, to jeden juz jest do dyspozyncji w ramach posiadanego czasu wolnego)

no to sie wypowiedziałem...
 
 
Ja również jestem za dwoma spotami.
  
 
hm... ja swiat grudniowych nie obchodze, jedynie w nich uczestnicze. juz widze ten swiateczny nastroj w kliprze, hehe! ale bedzie to kolejna swietna okazja, aby sie spotkac, polamac oplatkiem, wycalowac laski, powachac perfumy, objac w talii...
wiec na grudzien mamy dwie imprezy, 14-ego i proponuje 20-ego w sobote.
  
 
Dwa osobne spotkania to swietny pomysl.
Jestem za, choc nie wiem czy bede mial czas 20.XII wieczorem .
  
 
Cytat:
2003-11-21 13:55:47, pagan pisze:
(ciach) wycalowac laski, powachac perfumy, objac w talii...



z tej okazji odstawic toalete (przyda sie juz na swieta) - zmienic skarpety, wyprac pare odswietnych drelichow warsztatowych, wykompac sie w pascie BHP by przeprowadzic rozwod z pozostalosciami plynow ustrojowych naszych maszyn przebywajacych tu i ófdzie na cialach ich wlascicieli, przyczesac czupryne, obszlifowac diaxem paznokietki (cos ala manicure) itp. pieszczotki, by odszczelić sie na bustfo.

hehehe, przyjemne z pozytecznym... i to wszystko dzieki jednej Vigilii klubowej
 
 
mysle ze co do wigili klubowej top 21 popolunie/wieczor bylby lepszy w sobote bedzie w wiekszosci domow wielkie sprzatanie i matki nas (mnie napewno)wyklna jak bedziemy chcieli gdzies wyjsc.

Wiec dwie imprezy ale drugo 21 np o 17:00 i dzis moge z nimi pogadac.

Venus
  
 
matki, sprzatanie? w sobote wieczorem? w poniedzialek mam jechac z pekajacym baniakiem po wigilii klubowej do pracy o 7:30? sugeruje sobote. na msze mozna pojsc wieczorem
  
 
w sobote nie bedzie mnie na pewno, Takie sa realia pagan u mnie to matka u innych chlopakow moze byc zona lub dziewczyna, to jest sobota przed swietai i w odwrotnosci do ciebie wiekszosc osob obchodzi te swieta i jakos sie do nich przygotowuje i to wlasnie w weekend przed na ogol. Jatez ide do pracy w poniedzialek, najwyzej wezmiesz procha, alcazeltzer kefir i ci przejdzie. Jestem za niedziela.
  
 
jesli wole wtrącic słowo, tez wolałbym sobote... w niedziele wyjezdzam i nie wiem czy bede
  
 
wstepnie zarezerwowalam sale klubowa w Kliprze na oba terminy pozostaje sie dogadac a ja beda w Kliprze przy okazji przekaze wlascicielowi ktory dzien wybralismy. Ja bym wolala niedziele.... i tak matka mnie zabije.... I tak chodzi obrazona...
  
 
a nie dasz rady wczesniej wszystkiego pozalatwiac? moge wpasc do Ciebie i pomoc

ale nie sugerujcie sie mną, przeciez nie musze byc na kazdym zlocie...
  
 
wigilie robimy w sobote, a wczesniej zjezdzamy sie do venus, spajk odkurza, ja okna, kurwa, myje, robreq kurze zbiera, olo zagaduje venusowa mame, a reszta mi pomaga przy tych oknach. ach, venus, szkoda, ze nie mieszkasz w bunkrze
  
 
Cytat:
2003-11-21 21:32:10, pagan pisze:
wigilie robimy w sobote, a wczesniej zjezdzamy sie do venus, spajk odkurza, ja okna, kurwa, myje, robreq kurze zbiera, olo zagaduje venusowa mame, a reszta mi pomaga przy tych oknach. ach, venus, szkoda, ze nie mieszkasz w bunkrze



pagan przestan, tam byś mchu z betonów nie wytępił. lepiej juz karchera dorwac i ladnie szybki obustronnie pucnąć, jak taki leniuch z ciebie - o zabiłem muchę na monitorze, jakas pijana była, bo mało lotna - a wracając do tematu takie porządki o ile nie bardziej skuteczne, byłyby napewno weselsze dla wszystkich uczestniczących klubowiczów
 
 
co do wigilii mamy jeszcze duzo czasu. natomiast zlot grudnoiwy ustalamy na 14 grudnia w niedziele. w poniedzialek chcialbym poinformowac zastawiarzy, jojek ptk mazowsze, wiec prosze o wasze opinie.
  
 
dla mnie ok, cos mam pomóc?
  
 
obiema kopytkami jestem za. i przylaczam sie do oferty spajka (mam nadzieje ze tym razem nie popieprzę dat - sorry Pagan za plamę z tą niedzielą)
 
 
Cytat:
2003-11-21 22:56:19, SPAjK pisze:
dla mnie ok, cos mam pomóc?



bys zagadal z norblinem aby nas wpuscili na teren muzeum samochodami, mozesz?
  
 
Wypowiem się całościowo: dwa spoty - OK, pierwszy 14 - OK, drugi w sobotę - OK.